Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz mikrofon #58339 üzenetére

    Hát igen, erre írtam azt, hogy már a Dolby is lazul. No, meg a doksi is sokkal jobb volt még pár éve. Konkrétabb,pontosabb leírások voltak elérhetőek és magán az oldalon. Ott a lehetőség aki nem hisz az tegye meg ahogy elképzeli és saját magára nézve eldöntheti jó-e. Nem tudom milyen lehet(a pattintott), de mint olvashattad, nagyon nem az igazi. ;) Az igazi Atmos hangszóró a plafonon van, mert oda lett kitalálva a hang forrása. Mindenképp az a javasolt...
    Ha, jót akarsz ... ;]
    U.I Kérdés min mit értesz. Ha rra gondolsz amit a Yamaha ajánl az már egy régi dolog.
    Ha Atmos képes az erősítő és azt is szeretnéd, akkor a "normális" Atmos kialakításra kell törekedni kb 100eft-ból már beszerezhető 1 pár hangszóró. Ha nem vagy biztos magadban, akkor ha van +2 hangfal, ideiglenesen lehet pozíciókra elhelyezni és már hallhatod is milyen.
    Pl az Atmos hangszórókat így pozicionáltam be ideiglenes felhelyezéssel, nehogy mellé lőjek, mint tapasztalatlan és be is vált, jó lett. Pár cm +- bőven elbír.. Mértani pontosan úgysem lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák