Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98221312

    törölt tag

    válasz gab1ka #56019 üzenetére

    " Ez nem sértődés meg semmi ilyesmi, de néha már bicskanyitogatóak ezek az eltúlzott félrevezető mantrák."

    Akkor lépj túl a hsz-én, görgesd tovább, ne foglalkozz vele. Hidd el engem is ver a víz néhány tagtól, de nem reagálok rá, inkább olvasom azok kommentjeit akik szimpatikusak számomra! ;)
    Ez egy fórum, ahol mindenki leírhatja az álláspontját..

    A témához: Számomra az élet több területén (1-2 szerencsés alkalmat eltekintve) bebizonyosodott, hogy "olcsó húsnak híg a leve".
    Igazából mindig az volt, hogy megvettem valami gagyit, aztán csak hiányérzet, és ez a hangrendszerekkel pláne így volt.
    Annó a legelső nagyon belépő rendszerek hiányosságaira már a második film után felfigyeltem, és rettentően zavart.

    Viszont: Elfogadom azt is, ha valakit nem érdekel olyannyira ez a hobbi, hogy egy bögreszett áránál többet adjon érte, és aki ilyen mentalitással érkezik ide, azt is segíteni kell.
    Egyik kollégám használja a legelső Pioneer szettem, néha amikor nála vagyok, meg is simogatom! :DD
    Állítása szerint neki tökéletesen megfelel, és az egész család örömmel használja, hálás, hogy jelképes összegért odaadtam!

Új hozzászólás Aktív témák