Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof888

    újonc

    Sziasztok!

    Most vettem black fridayen egy házimozi szettet, és szeretném megkérdezni, hogy szerintetek jó választás volt-e esetleg hajt valaki hasonló összeállítást? Egy Jamo s809 HCS 5.0 szett hozzá egy Denon avr X-540Bt ( harman/kardon avr 151S-t akartam, de lebeszéltek róla, mert az állítólag full digitális ez a denon meg elvileg tranzisztoros vagy mi :D hangcuccos srác mondta, meg hát olcsón is volt) A Jamo hangfalak 249,000-ről 169-re lettek leárazva az erősítő meg 90-100-ról 57,000re. Szóval szerintem nem jártam rosszul már anyagilag értem. Az erősítő már itthon van a hangfalak hétfőn érkeznek! Egy atmos rendszer felépítése a cél, tudom ahhoz másik erősítő kell majd, de szép lassan szeretnék haladni. A hangfalakról meg magamat győztem meg, mert régebben volt egy S606-os szettem, egy Harman/Kardon avr 132-vel és azt nagyon szerettem, elmebeteg volt számomra :D meg ezek EISA díjasak , nem hiszem hogy csak úgy dobálnák ezt a díjat, meg az AV-online is jókat írt róla viszonylag. Nagyon rég nem volt már ilyen komolyabb házimozim, kb 8 éve, úgyhogy az erősítő beállításit böngészve úgy nézem elleszek vele pár napig, vagy tovább is. Még azt szeretném kérdezni, hogy egy Magnat sub 302a-t gondoltam mellé mély ládaként, hogy az jó lenne-e? Vagy inkább a saját Jamo S 808 vagy 810-es subot válasszam? Továbbá az egész szetthez 2.5-es kábelt vettem, érdemes lenne a két fronthoz ilyen 3-4000forintos méterárú kábelt venni, vagy ezen a szinten még nem hallatszik olyan nagy különbség...?

    Köszönöm a segítségeteket,

    Üdv Bence :R

Új hozzászólás Aktív témák