Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rento

    őstag

    Sziasztok!

    Én is elindulnék az utamon, szeretném leváltani a Logitech Z5500-s hangrendszeremet amit a tvnél használtam. Nem rég vettem egy Sony 55XE8577-s 4k-s tvt, így szeretném mégjobban kiélvezni a hd hangokat is. Elsőkörben erősítőt szeretnék venni, de már itt rengeteg kérdés merült fel, így inkább feltenném őket. Van egy Kodi-s mediaplayerem a kici kínaiaktól (Nexbox A5). Ezen ugye hdmi 2.0b kimenet van, na most ugye a leendő erősítőmnek is 2.0-snak kéne, hogy legyen, hogy átmenjen rajta a 4k és a hdr ugye? Vagy elég az 1.4-s hdmi is az erősítőn, mert mintha valahol azt olvastam volna, hogy azon is átmegy. A másik kérdés ebből adódik, használtan szeretnék erősítőt venni, és ha régebbi hdmi van rajta, akkor mondjuk egy hdmi splitterrel megtudom oldani, hogy kikerülöm az erősítőt? Vagy ez teljesen hülyeség?
    Belépő szinten indulnék el, nem vagyok teljesen analfabéta a kérdéskörben, de annyi erősítő van mint égen a csillag. Mire kellene figyelnem a választáskor? Esetleg 1-2 konkrét típust tudnátok ajánlani?
    Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák