Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz BBéci #1730 üzenetére

    Te vagy a szánalmas ember, ha ennyi hozzászólás után is ezen vagy fennakadva. Tápegység paneleken elég jól látható eltérések vannak. Az AV panel mérete is csökkent és közben jobb képességű chipeket kapott és a jelútak is rövidebbek lettek. A hangminőség változások a gyakorlatban is elérték a kedvező hatást, mert az optimalizálás nem csak egy tervezőasztalon elvetélt ötlet maradt. Ennek jobb szakértője is akad itt biztos, én csak az alapokat ismerem és néhány hibalehetőséget, ami miatt rendesen el is lehet rontani egy erősitő hangját. Nem villogtattam semmi valóságtól elrugaszkodott kijelentést, mert te csak néhány megjegyzésemre megint megvetően nyilatkoztál. Logout-on is néztem ilyen jellegű írásokat (bevallom nem is végig értettem mindent, olyan anyagerős volt) és olvastam könyvet és újságban cikket szakértőktől, közben beszéltem komoly gyakorlati tudással rendelkező emberekkel, akiknek egy pontos áttekintés után egy erősitő feltárja kicsiny kis titkait, mert úgy olvasnak az áramkörökben mint én egy magazinban. Ezek igen kivételes emberek. Viszont számodra nyilván egy alaplapi hangkártya hangja is megteszi és nem vetemednél Asus Xonar hangkártyával kiváltani... miket is beszélek itt neked! PC-ről filmet nézni vagy zenét hallgatni számodra biztos nem állja meg a helyét. :)

Új hozzászólás Aktív témák