Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    sajna zárták az origi topicom, :(( :((( :O [link]
    szal kénytlen vagyok ide felrakni a kérdésem
    szal a hw megvan már egy ideje és kiválóan teljesít(Gigabyte M61SME-S2 (mATX) 3200+a64 proc 512 ram 500gb sata2 hdd, és kiegészitettme egy 400w chiftec táppal, a noname 400asról és igy közel 10w al kevesebbet vezs fel!4 lemértük a fogyasztást: régi táppal idle 30w max terhelés(ftp, samba, egyideüleg 5 gépről gigabiten) 70w, chiftecel idle 20w!!!!! max load 50w!!!! szal soakt számít a táp is ilyn kérdésekben)
    az sw vel akadt egy kis pár gondom
    ubuntu server fut rajta samba, apache, ftp, php my admin, torrentflux, ssh, proxy szolgáltatásokkal.
    az elsö probléma: ha adsl bont szépen reconektel, ám random néha a ddns-t elfelejti hozzá frisiteni :(((
    második hiba: torrentfluxnál vannak olyan halott torentek amiket képtelen vagyok eltávolítani, és az adatbázisban nem találom manuálisan.
    harmadik hiba: ubuntu control centert is felraktam(szintén web alapú mendzselési lehetőségek) de nem akar jól müködni, legföképp sehogy)
    negyedik hiba: ftp konfal is akad problémám, jelenleg csak én tudok mint superuser belépni(vagy mint root)

    ezt leszámítva elégedett vagyok vele, lassan 3 hetes uptime, és elötte is kifogástalanul ment, torrentflux nagy sikert aratott a kiscsaládom körében,(keresek hasonló web alapú ftp és http letöltö szolgáltatást aki tud az pm)
    max sebeség adatok lenyügözöek: samba megosztáson gigabiten keresztül szintén sata2 es hdd re 90.000kb/s stabil adat átvitel(csak nagy filoknál pl dvd isok vagy cd isok) ftpn keresztül még jobb 70.000-110.000kb/s adatátvitel gyakorlatilag fel se tünik hogy nem a saját gépemröl dolgozok

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák