Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    válasz AssAssynn #82592 üzenetére

    Talán a gipszkarton váza ami különböző méretű, profilú bádogból kellene kiindulni, tervezni, a vázat, erre kerülne a sokszor nagyon jó állapotú, nem első osztályú 1mm vastagság alatti hullámlemez, vagy ami időt álló. De a kapható és milyen méretet akarok megvalósítani, azt tervezni kell, ne a hulladék vigye az árat fölfelé. Aztán mi tartja majd a viharban? fő lefogatási pontokat kell tervezni a talajnál az első kerületi váznak, ha nem lesz betonplacc, beton "tőke" akkor is kellhet. De a csupasz talajon a rágcsálók bejutása az 100% átjáróház lesz. Itt egy cég méret/ár keresője, talán segíthet az árakban.
    A későbbiekben meg belül beszigeteled valami táblás anyaggal, mert szétfő benne az autó.
    Ezt a kerti tárolókról beküldött vevők fotóit (lent) csak azért mutatom, hogy ötletelj, a garázs "csak" nagyobb, ár és az ajtó a lényegi különbség.
    Azt a fenti tárolót szerettem volna és nagyon agyalok rajta, mert olcsóbb nem lesz, ez meg a sok-sok között egy jó ár, azért az összegért nem tudnám összeszedni, szállítani, idő, tervezgetés, stb. Van még a könnyebben mozdítható lehetőség a ponyvagarázs is.

    [ Szerkesztve ]

    "Veled, Uram, de nélküled..."

  • Dani_kp

    őstag

    válasz AssAssynn #82592 üzenetére

    Én nem kompletten gondoltam megvenni, mert szerintem az drágább. Debrecenben vett sógorom "színhibás" 5 vagy 6 cm vastag szendvicspanelt félárban, ez 3 éve olyan 5500-6000 ft/nm volt. Ő nagyon szereti, mert könnyebb vele dolgozni, főleg hogy egy maga csinál mindent. Majd beszélek vele, hogy mivel lehet ez vágni "darabolni".

    Amúgy mindegy, hogy mi lesz, de ha normálisat akarsz, ami tényleg véd is, az simán a 1,5 millióhoz lesz közelebb. Cserébe masszív és tartós és igény szerint szétszedhető lesz.

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák