Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #48747 üzenetére

    Őszintén? Egyelőre semmit. Az elmúlt időszakban annyit dolgoztam és annyit nem tudtam a műhelyben lenni, hogy tök felesleges ezért fenntartani egy ilyen gépet. Jobb helye lesz egy olyan embernél, aki használja/fejleszti is. Tudom, hogy ez így nem kis bukta anyagilag, de ha nem használom a gépet az is bukta hosszútávon, mert addig nem tudom másba tenni a pénzem, ami fialna is.

    Természetesen valamikor a jövőben (ha sikerül a kertes ház), akkor újra lesz egy ilyen gép, még az sem kizárt, hogy pont ugyanezt építem újra, mert bevált, de addig ne álljon ott magában és a pénzem se álljon benne. ;)

    Ezt ha valaki megveszi és még költ rá egy kicsit (golyósorsók), akkor lesz egy tök jó kis gépe CNC-s viszonylatban fillérekért. Szerintem puhább fémek sem jelentenek akadályt, bár én azt még nem próbáltam. De volt nálam pár "nagyobb név" és ők azt mondták, hogy ahogy vitte a bükkfát, abból kiindulva nem lesz gond aluval sem, csak persze mivel "gyenge" a váz jóval kisebb előtolásom lehet csak, mint mondjuk egy teljesen acél gépnek. De ez szerintem hobbi szinten tök mindegy. Én amúgy is elsősorban fához építettem, arra is használtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák