Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz petiww #27315 üzenetére

    nem igazán értem az általad leírtakat, így a problémáidat sem.
    a "lejjebb húzást" meg végképp nem.

    amiket leírtam, rém 1xrű dolgok. 4 lyuk. a hátlapon, merevítőn, lefogatón. 4 csavar át. és 4 normál ill. 4 szgetelő alátét közbeiktatásával, 4 (8?) anyával összetekered.

    tök mindegy, hogy mi és miyeln magasan van, a 4 csavar ráhúzza.
    biztos jobb lesz, mint a 775 rettenet pöckei...

    sőt" a htpc-m fűrészelt mini ninja-ját nem is merevítőztem. 4 db 4-es csavar, és egy obiban kapható gumi alátét. oszt jónapot....
    felülről a 4 bekészített csavarra rárakom a 775 pöcköktől megszabadíott lefogatós hűtőt, és felülreől rátekerem az anyákat. a csavar hosszát előre ki kell mérni, és olyat kell venni....
    itt látható is az egyik ilyen rácsavarozás a hűtő tövében.
    775@1155 miatt esetleg m4 helyett kellhet az m3 a + 1 mm nyeréséhez.

    nyomóerő:
    nem reccsenésig kell ívre hajlítani. (habár én kicsit úgy szeretem...) :DDD
    érezni kell. átlós, fogozatos rátekerés. mintha kereket szerelnénk.
    de ey bizonyos határig nagy jelentősége van, de amikor el kezd hajlania lap, utána már nem fog javulni tőle a hűtés. csaka satabilitást bitosítod be álló lapnál, hogy ahűtő súlyábóll adódó nyomaték nem húzza el a procitól.

    ha a gyári hűtőmegoldásokhoz nem akarsz hozzányúlmi, mert jajj, szegényen nagyobb lesz a lyuk, akkor rossz helyen vagy a barkács topicban.... :U :D

    (#27317) Gyíkac
    és akkor most ilynkor a gari ugrik vajon? :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák