Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz fogtunder #23876 üzenetére

    Ugyanez a problémám, nálam konkrétan rohadt hangos a 3 új Pure Wings 2, ráadásul egymással is rezonálgatva búgnak. Borzasztó, visszaviszem őket. Az ezer éves ventijeim ezerszer ezviselhetőbbek. Ekkora légszállítás se kell, ahogy elnézem.

    Mi lehetne jó alternatíva? Corsair Air AF120 Quiet-et néztem helyette. A LED verzióból találtam twin packot, azzal kijönne a 3 venti 9,5K-ból - ha amúgy a világításon kívül nincs különbség az alapvetzióhoz képest.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

  • Grózi

    Topikgazda

    válasz fogtunder #23876 üzenetére

    Keresd meg a venti hátulján a típusszámot-úgy már be lehet azonosítani.Azért ne felejtsd el,hogy elég jó légszállítású venti,9V felett már tol rendesen-persze hogy van hangja.Van persze ugyanilyen légszállítás mellett jóval halkabb is,csak sokkal drágább-ár-érték arányban viszont nagyon jó a PW2.
    (#23877) ftamas0201
    Felesleges,állítsd be normálisan a gyári fan progival(40-45 fokig nyugodtan mehet 600-n) vagy tedd biosban silentre-az előbbi viszont pontosabb szabályzást tesz lehetővé.
    (#23878) CheGhost
    Így igaz-fáradt voltam és elsiklottam felette.Abba a házba(és a konfigodhoz) mondjuk előre tennék 2 db 120-s DS-t+ 1 db hátulra.Maximum,ha nyáron melegedne(nem hiszem) akkor mehet felülre is 1 db 140-s.
    (#23879) Beelzee
    Be Quiet Pure Wings 2 PWM
    Nanoxia Deep Silence Pwm 1500 rpm
    Alpenfoehn Wing-Boost 2
    (#23880) sagit Nagyon szívesen!! :R
    (#23881) pc360
    És szabályzod vagy fix fordulaton megy?
    A búgás kiszerelve is hallható?Mert simán lehet,hogy a házad bili anyagból van és az okozza a gondot.
    Mindenesetre ha a PW2-t hangosnak találod,akkor az AF-t ne is nézd-sokkal hangosabb,de legalább a légszállítása pocsék.

    Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

Új hozzászólás Aktív témák