Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kamikaze boci

    őstag

    válasz Warlock_42 #44 üzenetére

    Egy levitézlett vivendis szerver volt. Mivel hely az két gépnek is elegendő, én két kibelezett fekvő AT-s ház 3,5-es meghajtóhelyét építettem egybe és rögzítettem az 5,25-ösök alá. Az alaplapot az ''Egy régi ház ATX-esítésének története'' című cikk alapján egyszerűen feljelöltem a régi alaplaptartó lemezre, hézagoló csavarokkal beállítottam a megfelelő magasságra. Az igazi probláma, hogy az integrált alaplapok hangkártya kivezetése pont a hátlap első bővítőkártya helyére esik, csak nagy trancsírozással lehetne megoldani a beszerelését (kellet nekem P4PE). A táp beszerelése is várat még magára. Szóval ezért vagyok marha kíváncsi arra a hátsóra. Szeretném k*rva jóra megcsinálni, mert lehet, hogy jó pár évig bámulnom kell azt a rusnya pofáját (seggét), mind a ketten jobban járunk, ha tetszetős. Ja amúgy opel-grafit metál lesz, nálunk itt Nyugat-Mo.-n minden Opel színű; nem tudom, Esztergomban minden Suzuki zöld? :)


    A szervíz háttér megvan:)

    egyéb állatfajták

  • Satan-Claus

    senior tag

    válasz Warlock_42 #50 üzenetére

    Keresem pár napja az említett úr névjegykártyáját, de nem találom sehol. :( Arra emlékszem, hogy a vezetékneve ''Bende'' volt. Keress rá, hátha találsz valamit...

    ''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

Aktív témák