Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70234880

    törölt tag

    válasz MaCS_70 #9028 üzenetére

    amikor bizony maga az internetforgalom is a VPN-en folyik által.
    Sok esetben csak böngészőn keresztül, ezért is látott eltérő IP-címeket.
    Ha normális szolgáltatás mögül történt volna, nem látta volna a Magyar IP-t.
    Tehát van-e olyan, hogy Spanyolországban netezik, de magyar belépésnek látszik.
    Spanyolországban (belép)nettezik, és Magyarország a kilépő. Komárom menyében tudomásom szerint nincs dedikált kilépő pont. ( Természetesen, tévedhetek de akkor ez eddig nagyon elkerülte a figyelmem az esetek 90% Budapest a kilépő pont)
    Innen kezdve meg nagyon kíváncsi lennék arra, hogy egy magyar bíróság milyen eredményeket ér el egy tetszőleges külföldi szolgáltatónál.
    Most bíróság, vagy hatóság? A Bíróság a hatósági nyomozás alapján indít eljárást.
    Ha olyan az ügy, akkor hidd el, visszafejtik. Nyilván nem fognak olyan problémákkal foglalkozni komolyan, hogy ismeretlen IP-röl, ismeretlen emberek beléptek a facebook-ra. stb... esetekkel.
    Egyébként meg sem próbálja. Még a hazait sem. Próbáltam.
    Ennek van valóság alapja, valóban lakossági internetes bejelentéseket a kellő magasságból kezelik. Kivétel ha gyermek zaklatás, tömeges bejelentés, vagy politikus.
    A jó hír, hogy felismerték a problémát, és megették a szükséges lépéseket abba az irányba hogy ezen változtassanak.
    Nem véletlen toboroznak, és tanfolyamokra járnak. A helyezett nem reménytelen.
    Abba meg inkább ne menjünk bele, hogy miért ismered jobban az én ügyeimet nálam, úgy, hogy semmit sem tudsz róluk.
    Spekuláció, feltételezés, ember ismeret. Szóval, nem ismerem, de a leírtak alapján sanszos.
    Ennek oka az elnagyolt beszámolók. Nyilván nem tartozik se rám se a fórumra. De abból amit eddig leírtál, hát meglehetősen képlékeny.
    de azt nem érted, hogy mi a pláne egy telepített VPN-kapcsolatban.
    Ebbe ne menjünk bele, mert én értettem eddig is mit írtok, de fordítva már nem ment.
    Bocs, ez nem személyes. De eddig minden jel arra utal, hogy valójában te nem ismered a VPN szolgáltatások buktatóit, hátrányait, veszélyeit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák