Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GreenGoblin

    tag

    válasz La Magra #16168 üzenetére

    Szia,
    Elég régi a posztod de azért válaszolok rá.
    Én tele vagyok Eufy cuccokkal. Van kettő 2K-s Pan and Tilt, van egy sima 2K-s beltéri (ezt ablaknak neki nyomva használom monitorozva a ház előtti részt), van kettő 2C kültéri illetve ajtó érzékelők mindenhol. Eufy elég megbízható brand, nagyon jó a customer service-ük, jók az áraik és sokszor akcióznak. Én is akciósan vettem mindent tőlük. Az app-juk jó és megbízható. Az összeszerelési, csomagolási minőség hibátlan. A hardverrel viszont már voltak gondjaim. A 2K-s beltéri kameráik a legjobbak viszont. A nagy felbontás sokat segít, az éjszakai mód tiszta, éles. Egy nagyobb szobát simán bevilágít. Mindent felvesz. Egyetlen egy eseményt sem mulasztottak eddig el a beltéri kameráim. Viszont vannak negatívumai. A követés funkció működik de ha az adott állat, ember túl gyorsan megy, akkor azt nem tudja követni. A Pan and Tilt-et érdemes fejjel lefelé a plafonra tenni mert ha magasra teszed állítva, lefelé nagyon limitáltan tud csak lenézni. Néha elveszíti a jelet a wifi jelet egy-két percre. De ez lehet betudható a nem túl gyors netemnek. Bár ezeknek nem kell gyors nem szóval fene se tudja. És néha nagyritkán előfordul hogy magától elfordul a kamera és nem megy vissza abba a helyzetbe ahol hagytam. Kb. ennyi. Ha érdekelne téged vagy akárkit itt a többi cuccomról a véleményem kérdezzetek. Ja volt 7 Wyze V2 kamerám is meg mozgás-ajtó érzékelők arról is tudnék mesélni bőven. Meg Ring Stick Up kameráim is voltak pár hónapig.
    Ha ajánlanom kéne beltérre jót akkor Eufy 2K simát mondanám vagy még esetleg az új Wyze V3-t, bár ahhoz nagyon nehéz hozzá jutni jelenleg.

    [ Szerkesztve ]

    .. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Új hozzászólás Aktív témák