Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Bad Pritt #1534 üzenetére

    Azért mert kéne gondolkodni, attól még nem lesz komolyabb cím a Halo. Egy délutáni lövöldözésre jó, semmi több.
    Oriic is beárazta ezt a játékot, pedig ő fan, ennyit ér sajnos. Az hogy én leírom a véleményemet a játékról és valakinek nem tetszik, az egy dolog. Hivatalos csatornákon is jelzem a hibákat, már több pozitív visszajelzést is kaptam (van egy svéd srác akivel többször konzultáltam számos ügyben és felkerestük a multis supportot) - mert mielőtt bárki azt hinné, mi nem közösségrombolóak vagyunk, hanem megpróbáljuk kihozni a játékból a legtöbbet, mert tudjuk hogy van benne potenciál. De nem könnyű,
    Szvsz azért a 343-nak szerintem lefőtt a kávé, a Microsoft is tudja hogy nagy jövője nem lesz a franchisenak, ezért is vásároltak be az utolsó két évben és nagyon helyesen. A PS fényévekre van tőlük exkluzivitásban és a Halo szerencsétlensége nem segít a helyzetükön.

    Több nemzetközi versenyen is voltam már, tudom mi működik jól egy FPS-ben és mi nem.
    Ez egy jó játék, de több sebből vérzik, alapanyagnak jó lehet, de szerintem a fejlesztők képességeit meghaladja ez a cím. Nekem szimpatikusak mint csapat, de ennyit tudnak. Oriic is rávilágított a hibákra, amiket utólag már nehéz lesz javítani, a content csak egy a sok közül.

    Ahogy OW Zoli mondta, a játék legnagyobb szerencséje hogy 2021-ben jelent meg, ami egy igazi uborkaszezon volt.

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák