Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    válasz cOxeR #64 üzenetére

    (#72) gab.m: én egy fekvő képet vágnék ki belől. Nagyjából ott lenne az alja, ahol már semmilyen részletet nem tartalmaz (nagy fekete rész).

    (#71) Retro11: olyan csálé ez az autó. Az eleje beteg szegénynek. Viszont én valami világosabb hátteret választottam volna a sötét árnyalatú autó mögé. FF képeket meg kell tervezni előre. A visszapillantó tükrökre utólag valami mesterséges fény elférne, akkor már egész jól elvállna a háttértől. Fények szempontjából majdnem tökéletes.

    (#64) cOxeR: ilyenkor egy kanál vízben meg tudnálak fojtani, ez annyira jó. Tündéri srácok. Néhány képen azért kicsit nagyobb mélységélesség elfért volna. Ahol több szereplő van ott azért nem árt, ha mindenki belefér az éles részbe (ha nem más, részben).

    (#62) m3ss: nem jó felé mész. Egyre lejjebb mennek a képeid színvonalai. Tudom, hogy ez egy ilyen holt időszak a tájfényképezésben, de azért ennek a képnek sok hibája van, és mindegyikről tudsz. A másik dolog, hogy múltkor még én kértem beállítási paramétereket tőled, hogy hasonló helyzetekben hova lövöldözöl. Tehát azt az 1 expot is amit készítettél, azt is alaposan elcseszted beállítások terén. Szépek a színek, dramatikus az ég (igaz zajos), viszont az előtér üres. Becsillanás eredeti?

    (#54) End-ru: nem rossz. Tudott róla a téma, hogy fényképezik? (mosoly eredeti?)

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák