Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Ha esetleg van aki ért hozzá, akkor tudna segíteni, hogy mire érdemes figyelni hajnyíró vásárláskor? EGy fodrászhölgynek lenne ajándék a gép, akinek eddig nem volt, csak 1 trimmerje. Többnyire női fodrász, de sok videóban látom hogy nők haját is lehet ilyesmivel érdekesen vágni.
    PANASONIC HE GP80

    Erről lenne szó

    Nem valami olcsó, de ezekből az olcsó az inkább csak bajt generál.

    Amennyiben egy valódi fodrász tévedne erre, segíthetne abban is, hogy meg tudja-e tanulni használni ezt a szerkezetet egy olyan fodrász aki 30 évig csak fésű/olló kombóval dolgozott. Illetve, hogy könnyít-e a munkán, vagy csak több féle stílust lehet így vágni mint sima ollóval?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Végül egy Moser EasyStyle gépet vettem, és eddig úgy tűnik hogy gond nékül viszi a dús hosszú hajat is, minden gond nélkül. Mivel nem én használom pontos rétékelést nem tudok, de működik akkuról és kábelről is, tehát talán ez a legjobb megoldás.
    Egész könnyű nem hangos, rengeteg méretű fej van hozzá, kis olajat is adtak hozzá, amivel karban lehet/kell tartani a vágófejet.

    Ebayről vettem, 2 év ganaricával, és a Moser márkához mérten igen olcsó pénzért.

    Hátha segít valakinek aki hasonlóan el volt veszve az elején, a nagy választékban.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák