Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz LosBlancosRM #8 üzenetére

    Pont hogy én is elégedetlen szoktam lenni pl a lyukasztással kifejezetten, de azt még én is belátom hogy ha felruházzuk egy nem is kicsi extra tulajdonsággal az adott kijelzőt (jelen esetben a hajlíthatóság) az minimum a karcállóságára mindenképp negatívan fog hatni, de inkább a többire is kicsit, mivel nem lehet ugyanazokkal az anyagokkal dolgozni, mert akkor ez sem hajlana.
    Ettől függetlenül fejlődjön, mert nekünk az csak jó, de értelemszerűen a sima kijelzők fejlesztése sem fog leállni.
    Így ha a hajlíthatóak el fogják érni a mai kijelzők műszaki paramétereit, akkor is le lesznek maradva az akkori sima kijelzőktől.
    Pont erre céloztam előtte hogy olyaan nem lesz hogy készen lesz a hajlítható, mert ugyanúgy lamaradásban lesz örökre és akkor max azok végett nem fog kelleni a fórumtársnak...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák