Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz Ijk #68241 üzenetére

    Ha bárhol egy normális testépítővel beszélgetsz, vagy kikéred a véleményét mind azt fogja mondani hogy lábazni kell.<---nem vagyok testépítő. Nem is leszek soha. :U

    Nem fognak semminek utánaolvasni, edzésterveket készítgetni, étrenddel foglalkozni. <---engem érdekel, pedig nem lábazok. Akkor? :F

    Hidd el hogy pont leszarom hogy ők éppen szoktak-e lábazni. De ha valakinek az a hozzállása hogy nem szeret lábazni, meg nem érzi hogy ebben a sportban éli ki az ambícióit, az ne jöjjön ide genetikázni, meg picsogni ha nem elégedett az eredménnyel. Ha valaki nem akar lábazni, akkor nem lábazik, ezért nem kell senkit sem elítélni. Attól mert nem guggol, még élvezheti hobbi szinten a "gyúrást". Hozzátartozik, de ha valaki utálja, mint én is, az nem csinálja.

    Te nem erőemelsz, hanem csak érzésre csinálod. Más teljesítményre megy, akkor nézzen le? Te kozmetikázod magad, más erős is, meg izmos is. Mert bizony vannak akik pina súllyal dolgoznak, izmosak, de gyengék mint egy kiscica. Nyilván ez genetika kérdése is...

    [Pl itt] igen normálisan írtam Neked, amit írtam. Konkrétan le se szartad, pedig úgy gondolom, hogy a múlt miatt ez egy jobb kéz a részemről, amit nem viszonoztál. Nem mintha fontos lett volna, de azért lehetett volna egy ilyen gesztus a Te oldaladról is. nem hiszti, egyáltalán, csak apró megjegyzés, hogy még mindig semmibe veszel. Nem baj, ne érts félre, de azért néha zavaró... :U

    [ Szerkesztve ]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

  • Assdak

    őstag

    válasz Ijk #68241 üzenetére

    "Ha bárhol egy normális testépítővel beszélgetsz, vagy kikéred a véleményét mind azt fogja mondani hogy lábazni kell."

    Véleményem szerint nem kell ehhez normális testépítővel beszélni. Szerintem 3 IQ fölött minden edzéssel foglalkozó ember belátja, hogy a testének legnagyobb izomcsoportját nem ártana edzeni.
    Az, hogy lábedzés kihagyásával az ember egy idő után nem bírja majd stabilitással, a fél test edzésével nem lesz kiegyensúlyozott a véráramlás és egyebeket már ne is említsük.
    Elképzelésem nincs a kolléga milyen felhúzásokat csinál, ha mellette nem lábaz. Vagy még az elején tart, és csajos súlyokkal nyomja, vagy pedig szarúl csinálja, mert a felhúzás pl pont egy olyan gyakorlat, ahol ha az ember teljesíteni akar, akkor mellé keményen kell lábazni is.

Új hozzászólás Aktív témák