Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz barisj #55407 üzenetére

    Ebbe a növényit beleszàmoljuk nem szàmoljuk vitàba nem menn3k itt bele
    Maradjunk annyiban, hogy nem mindegy hogy csak növenyit vagy növényit àllarival egyszerre fogyaszt valaki. Én beleszàmolom amelyiket fondolom, mert vàlogatott kombinàciòban és mennyiségben fogyasztom

    Builder-es cikkre is ràf3rne egy revìziò, mert szakmai szempontbòl eléggé sarkìt. Akit érdekel, vessen egy pillantást a tényleges aminosav profilokra, ne csak a kiragadott szélsöségekre

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Miamiquake #55497 üzenetére

    Flector és feketenadálytő krémek, recept nélkül kb ennyi

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz _NCT #55500 üzenetére

    dehogynem
    700 ft bármelyik gyógyszertárban

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz xcds #55543 üzenetére

    ez nagyon durva, hogy így le tud kopni a koxos izom :Y

    #55567) Jorus: ott valami nem jól volt beállítva, 90-100 kilós ember maximum 1800 kcal-t tud elégetni egy óra alatt, de akkor végig full gőzön csinál valamit
    kisebb súlyokkal ugyan, de 100 kilósan nekem egy 1 órás lábedzés 900-1000 kcal volt szintén Polarral 170-180 körüli pulzuscsúcsokkal
    Lájtos bringázással sem égetsz annyit amennyit az óra ír, inkább 600 körül.
    1000 kcal-hoz már egy MET 10 körüli teljesítmény kell, ami nem lájtos tekerés, hanem ~250W-os teljesítmény

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Jorus #55588 üzenetére

    Magas az átlagpulzusod a súly miatt, az még nem jelenti azt hogy több kalóriát is égetsz, sajnos ezek az órák az aerob kapacitást (vo2 max) nem veszik figyelembe
    Oxigénfogyasztásból lehet kizárólag normális leadott metabolikus teljesítményt és ebből felhasznált energiát számítani, a pulzusból nem

    Mondok egy példát, hogy mindenki értse:
    Nem iszol pár óráig, bekajálsz sósan és benyomsz 5 koffein tablettát. Ültő helyedben lesz 130-as pulzusod nulla izomtevékenység mellett. Ez még nem jelenti azt, hogy megspóroltál egy kardiot, mert csak a szíved dolgozik. Az órád meg közben mér egy 800 kalóriás edzést.

    Persze emelt pulzusnál, stresszhelyzetben, pánikban, stb gyorsabb a metabolizmus (ezt nevezik pl stressz-fogyásnak, mikor valaki egy haláleset miatt ideges hetekig és olvadnak le róla a kilók), de nem arányosan.

    Azért ver gyorsan a szíved kis izommunka esetén is, mert nagy test és izomtömeg anyag- és gázcseréjét kell biztosítania

    A lábedzés az másabb téma, de ha érdekes egyébként a dolog, akkor egy terhelés oxigénfelvétel mérésre, ahol meghatározzák futás vagy bringázás során az aerob kapacitásod, teljesítményed, laktát-küszöböd és hogy adott teljesítményen (100-200-300-400 watt) és pulzustartományom mennyi kalóriát égetsz

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Jorus #55591 üzenetére

    De a felezést milyen arányszám alapján végzed?
    Ha hasra ütés alapján vagy azért, hogy jobban hasonlítson az érték a netes kalkulátorokhoz, akkor ilyen erővel minek viselsz pulzusmérőt?

    inkább kellene csinálni egy aerob tesztet és beadni az órádnak a mért Vo2-ot, azzal eleve pontosabban tudna számolni
    Ezek az órák az alap algoritmusokkal Átlag Jóskának készültek, nem nekem átlag fölötti fizikummal és sportteljesítménnyel.
    Egyébként meg szerintem hagyd a f.szba a kalóriákat, mert ilyen testtömeg mellett a napközben aktivitás változások (ülsz a gép előtt vagy elmész vásárolni gyalog) sokkal többet számítanak a napi/heti felhasznált energiában mint maga az edzés

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Ijk #55592 üzenetére

    A mondat végére felhívnám a figyelmed: "de nem arányosan."

    Én veled ellentétben voltam dagadt, nekem nem kell ecsetelni
    Azonban minden felszedett 10kg-ra ~2-3,5kg izomtömeg "edződik" rá egy kövér emberre mozgáskulturától függően, ennek nagy része a törzs és comb területén és éppen ezért nem arányos a felhasznált energia a súlynövekedéssel. Kardiovaszkuláris rendszer pedig végképp nem követi a tömegnövekedést, ezért a metabolikus teljesítmény meredeken esik, ez terheléses teszteken gyönyörűen mérhető

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Shadowbull #55598 üzenetére

    Van arányos kapcsolat, megpróbálom kicsit máshogy szemléltetni a dolgot

    Adott Józsi és Béla, egymás mellett ülve, azonos típusú eszközön a teremben kerékpároznak:
    Józsi: 100 kg 10% testzsírral (nettó 90kg), 1 órányi 10.0 METes fizikai aktivitást végez.
    Béla: 140kg 35% testzsírral (nettó 90kg), 1 órányi 10.0 MET-es aktivitást végez
    Ez ~ 200 watt, mindkettejük pulzusa 150 bpm

    Pl az órák által is gyakran használt 1MET = 1kcal/(kg*óra) képletet felhasználva a felhasznált energiamérleg:
    Józsi: 1000 kcal
    Béla: 1400 kcal

    Eközben mérve az oxigénfogyasztást, kiderül, hogy azonos teljesítményt adnak le azonos metabolikus rátával.
    Emellett könnyen belátható, hogy 2, azonos izomtömeggel rendelkező ember akinek a kardio-teljesítménye megegyezik, ugyanannyi energiát használ fel az elvégzett munka során, mert ülve a többnyire a felsőtesten lévő súlykülönbség irreleváns, ha ezt mégis figyelembe vesszük, akkor 40%-ot tévedünk

    Ezért azok a jó pulzusmérő órák, amikben be lehet állítani terheléses teszten meghatározott Vo2-max értéket a többi adat mellett és még jobb, ha ki lehet választani az éppen végzett sporttevékenységet, mert akkor az óra ahhoz illő algoritmust használ

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Fred23 #55600 üzenetére

    Diétában inzulin-érzékenységet érdemes kihasználni nem az inzulin-csúcsot

    Kevesebb zsír, kevesebb nyerhető energia. A teljes zsírszövetből egyre kisebb hányadot tesz ki a sejten belüli zsírkészlet, egyre nagyobb hányadot maga a sejt esszenciális alkotói, a kötőszövet, a zsírszövet jó erezettsége, ezért is egyre nehezebb. ~10-14%-ra kellő precizitással könnyű mindenkinek fogyni, utána jön a tikitaki

    Próbáld meg, hogy utolsó nehéz szett vagy kardio után 30 perccel 20g fehérje, ismét 30 perc múlva újabb 20gramm + 1 banán, és rá 1-1,5 órával rendes étkezés

    Ugyanannyi kardio, csak több részre bontva. Mondjuk 2x30 perc, nem 1x1 óra

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Sotho #55615 üzenetére

    + még hozzá jön a saját megmozgatott testtömeg és az anyagcsere után égetése a pihenési fázisban
    legyen mondjuk összesen 40kcal
    hogy kijöjjön a 2000 kcal, 50db ilyen sorozattól 1 óra alatt 2 ember is berogyna, nem egy :)

    (#55613) Dexar007 : :R megyek vásárolni :)
    asszongya: tejpor + fölözött tej + szójabab + élesztő + szőlőcukor + 2 egész tojás (héjával mert abban van a vitamin)
    Ez így hallásra is valóban egész "guszta"

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #55620 üzenetére

    köszönöm az őszinteséget :R

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz tomi0816 #55625 üzenetére

    VO2maxot polar rs300x-től felfelé megadható egyedileg
    sport-specifikus algoritmusra valamelyik iromnan-es óra volt képes, pontos típust most nem tudok mondani, de azt tudom, hogy árban nagyon kilógott az emészthető kategóriából (~1000 dollár)

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz tomi0816 #55629 üzenetére

    annyit nem
    rs300x jó áron kapható, azt szerintem érdemes megvenni ha több mindent sportolsz, de pl csak kondizáshoz felesleges
    az öv kényelmes és 5khz-es, így kardio gépek is felismerik, nem kell markolni a fogantyút és kiírja a kijelzőn a pánt által mért értéket

    Megvallom őszintén, hogy nem nagyon foglalkozok azzal hogy hány kalóriát mér az óra.
    Járok rendesen edzeni, valahol a 4-5 edzés olyan 4000-4500 kcal körül lehet összesen, de hogy most 3500 vagy esetleg 5000, nem igazán oszt vagy szoroz a heti 23000-24000 bevitt kalóriához képest
    nyugalmi felhasználást úgyse vonja ki senki belőle

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Ijk #55642 üzenetére

    hatásfok az maximum 25-28%, de a 20 jellemzőbb
    igen, sajnos ilyen szarok vagyunk :)

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Ijk #55648 üzenetére

    na, alakul
    akkor hogy meglegyen a korábban említett 3000 kcalos lábedzés, ebből a szettből már csak 77-et kell lenyomni :DDD

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz FollowTheORI #55701 üzenetére

    apropó meg kéne borotválkozni mert úgy nézek ki mint egy schnauzer

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz FollowTheORI #55744 üzenetére

    sokan az ízesítőkre is allergiásak, növényit én is savó-koncentrátummal keverem
    Szerintem érdemes kipróbálni mindent amit veszünk éhgyomros reggeli első étkezésnek
    Akkor a legérzékenyebb ilyenekre a szervezet, ha valaki nem jól tolerálja, akkor 2-3 órán belül kiderül diszkomfort érzés, alsó/felső gázosodás vagy "egyéb" halmazállapotú tünet formájában

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz rwin5 #55754 üzenetére

    Mennék hát, főleg hogy mindjárt lejár a bérletem
    De falun vagyok éppen távol minden civilizációtól. Nem is tudtam pár óráig netezni mert a vihar miatt nem volt net és néha áram se :DDD
    úgyhogy marad az otthoni rugózás kézivel meg saját seggem súlyával

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz FollowTheORI #55855 üzenetére

    annyira azért nem lassú, aki jól emészti, annál egy darált zab GI-je 80-90 közötti
    ezzel sajnos nem szándékosan, de szivatják a cukorbetegeket a dietetikusok, mert mondják nekik hogy zabphelyhet ehetnek, közben van aki rosszabbul jár vele mintha kristálycukrot iszogatna

    Illetve sokkal könnyebb megenni belőle mondjuk 100g CH-t mint leküldeni 100g glükózt, ezért van aki tud vele ugyanolyan vércukor-görbét hozni mintha glükózt inna

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz FollowTheORI #55867 üzenetére

    a vércukorszint minden esetben glükózt jelent
    az hogy milyen lebontási lépéseken keresztül emeli meg ugyanannyira az teljesen irreleváns, épp erre alkották meg a glikémiás indexet és glikémiás terhelést

    finomra darált zabra gondoltam, nem ilyen ízesített teveszarra mint amit manapság Cerbona műzli néven árulnak :)
    teljes préselésű zabpehely az más tészta

    #55874) FIREBLADE78: nem is mondd, holnap 6-tól legjobb barátom legénybúcsúja
    előtte még el kellene menni edzeni, hogy le legyen tudva hétfőig a dolog :B

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #55877 üzenetére

    ezek igen állat gyakorlatok, rákerestem a függő mérlegre, azt hiszem következő pár évre adtál célt és programot :)
    favágót már így is tőled "loptam", nagyon bevált, kivitelezéstől függően szépen végig lehet dolgozni az oldalsó részt
    úgy értem, miként állok be és milyen átló vagy egyenes mentén húzom a kábel végét

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz student #55919 üzenetére

    nem tűnik rossznak, mellkasi öv kísértetiesen emlékeztet egy nagyobb gyártó alap órájára (15 körül van)
    majd mérd össze saját számolós méréssel, de egyébkét a sima pulzusmérők nem űrtechnika, csak szándékosan lehet szarul tervezni egy alap pulzusmérőt
    szerintem nem lesz vele gond, ha eladott 200-at

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    Nyomás 15°-os padon keretben tapasztalatotok szerint milyen arányban terheli az egyes izomcsoportokat ?
    nem igazán érzem a mellem, inkább tricepsz és váll elülső részét. Ez normális vagy valamit nem jó csinálok?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #56147 üzenetére

    Első rendes gyakorlatnak szoktam alkalmazni a fekvenyomást, kipróbálom ezt az előfárasztást, mert a tárogatást pont a legvégére szoktam hagyni

    (#56148) NetTom: a csíknál szoktam fogni (Eleiko olimpiai rúd), sajnos egyedül edzek, így csak belülről látom és lehet hogy túl széleset fogok
    #56150) Woodslave: azt tudom, költői kérdés volt :)

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz rigo88 #56154 üzenetére

    reggel és este miért nem eszel rendes szilárd ételt ?
    nem a napi 3 shaketől lesz tök átlagos tested

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz rigo88 #56157 üzenetére

    igen, pontosan
    ezért táplálék kiegészítő és nem táplálékhelyettesítő a nevük

    nem kell mindennap csirkésrizst enni
    egyél tésztát, tojást, lencsét, bulgurt, gerslit, kuszkuszt, egész magvas kenyeret
    marhahúst, karajt, csirkét, pulykát, halat

    mindegyiket millióképpen el lehet készíteni és vannak nagyon egyszerű és gyors receptek, nem kell hozzá Michelin-chefnek lenni

    egyébként meg nagy tételben kell főzni és akkor lehet válogatni a fagyasztóból mindig kedvednek valót.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Shadowbull #56200 üzenetére

    Az biztos hogy kell idö mig rààll a szervezet erre is.
    Én tegnap nem szàndékosab ugyan, de kiprobaltam milyen ha 4 oraval eszek utoljàra edzés előtt, a végére azt hittem beleharapok a mellettem lévőbe, úgy kopogott a szemem

    Az biztos hogy az 1 òra nekem is kevés, akkor még úgy televagyok, hogy ihaj

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Ijk #56216 üzenetére

    +1
    főleg az eleje kemény szűrő, a "betanulási időszak" (étrend, napirend, elmondások, gyakorlatok kivitelezése), ahogy írtad, az életmódváltás.
    ha ezek megvannak, utána jönne még a strapa rész, sokan odáig már el sem jutnak
    ha fordítva lenne, hogy először kellene vért izzadni, akkor még többen feladnák a p!csába

    nem véletlenül olyan a statisztika amilyen.
    nem rég láttam valahol, hogy 100 életmódváltási kísérletből átlagosan 72 elbukik mielőtt kiteljesedne, 23 visszatér 1 éven belül a régi életmódhoz és mindössze 5, azaz öt ember aki tartósan átveszi az adott életstílust

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Shadowbull #56258 üzenetére

    Mindenre van inzulinválasz aminek íze van
    Egy korty citromos víztől kezdve a dobostortáig mindenre már a szájbeli érzékeléskor egy kis löketet kibocsát a hasnyálmirigy, hogy eloszoljon a szövetekben mire a tápanyag a véráramba ér. Utána következik a felvett tápanyag dózisával arányos inzulincsúcs.
    Ezért nem mindegy hányszor dob be valaki egy nap étkezéseken kívül egy kávét, rágót, pár szem mogyorót, mert mindegyik új kört jelent a szervezetnek

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Morris #56262 üzenetére

    tömegeléskor nem igazán számít, de diétában nem mindegy hogy egy nap van 5-6 étkezésed vagy még köztük van reggel 1 kávé, délben 1 kávé, napi 3-4 szem rágó, este haveréknál megkínálnak valamivel, főzés közben belekóstolsz a kajába, 2-3 fogmosás stb.
    Minden egyes ilyen ízreakciót vált ki
    Gyakorlatilag ez olyan a szervezetnek mintha egész nap kánaán lenne és folyamatosan ennél. Praktikus lenne az z étkezések közötti 2-3-4 órában csak tiszta vizet inni.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #56264 üzenetére

    igen, számít, mert sokaknak szerintem könnyebb arra figyelni, hogy deklarált étkezések között ne b.szogasd az inzulin és vércukorszintedet, mint glikémiás indexet, inzulinindexet és glikémiás terhelést meg napi makrókat számolgatni
    Szerintem hoz legalább annyi eredményt, mint ha valaki grammozik

    elhízásához ez is rendesen hozzájárul egyébként
    Megkérdezel valakit a családban, hogy hányszor eszik egy nap, azt mondja hogy 3-4x.
    Kimutatták, hogy a magyar ember átlagosan 12x vesz magához tápanyagot/ízt egy nap.
    kismértékű inzulinválasz, utána kismértékű hipoglikémia és így sok apró hullámzó ciklusból épül fel a nap

    Pl. így lehet hízni a cukormentes diétás kólától:
    3 deci Coca cola zérő be
    inzulinszint szokásos érték 20-30%-ra
    zsírbontás lassan leáll, de mivel a vérbe cukor nem jut, ezért az ott jelen lévőt kitakarítja
    vércukorszint leesik 3,7-3,8 körülre
    létrejön az éhségérzet
    -> eszik, mert éhes

    pedig kóla nélkül jó eséllyel még órákig nem lett volna éhes stabil 4 fölötti vércukorral és folyamatos zsírbontással

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #56268 üzenetére

    Én is ilyen vagyok mióta beértem 100 kiló alá
    120 körül volt egy váltás, akkor kezdett csökkenni az inzulinrezisztenciám és a leptinszint, addig szinte egész nap nem voltam éhes. Elvoltam egy szendviccsel és egy üveg ásványvízzel estig. Akkor viszont sokat ettem

    Volt hogy egész nap túráztunk a Bükkben, utólag úgy számoltam, hogy alapanyagcserével együtt olyan 7000 kcal-t égettem egy ilyen napon, de reggeli elvoltam egész nap 4 zsemle-szenyával és 2 almával. Az egész nem volt 1000 kcal.

    Most meg pusztulok meg, ha nem eszek 4-5 órán belül.

    (#56269) Morris: króm az hasznos, viszont ha valaki nem szedett korábban, akkor fokozatosan kell bevezetni, egyszerre ~25 mikrogrammal, mert ingadozó inzulinszintet okozhat az elején. A sejtek kicsit megbolondulnak, főleg ha valaki előtte nagyon króm-szegény étrendet folytatott.
    napi 100-nál abból sem kell több

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz FollowTheORI #56270 üzenetére

    persze, az édes ízre ugrik a dolog
    Anno a mezőgazdaság kialakulása előtt nem volt más szénhidrátforrást mint a gyümölcsök magas CH tartalommal, evolúciósan megtanultuk, hogy ami édes az sok energiát tartalmaz és ha elérhető, akkor abból enni kell amennyi a csövön befér.

    Nem véletlenül van az édes-érzékelő terület a nyelv hegyén, keserű meg a nyelvgyöknél
    Előbbi vált ki kellemes érzést, utóbbira vagyunk a legérzékenyebbek, mert általában ami keserű -> az biológiailag haszontalan vagy veszélyes (mérgek)
    (Állatoknál az ízérzés nagyságrenddel informatívabb mint nálunk)

    (#56274) NetTom: az édes ízérzés nem egyenlő a cukorbevitellel. Ahogy írtam, alapvető inzulin-választ bármi kiválthat, aminek íze van, édes ízek még inkább. Az édes íz étkezést jelent a szervezetnek, ő erre válaszol, azt nem tudja, hogy abban tényleg lesz-e CH vagy sem. Ez az inzulinválasz ösztönös, egy inzulin-shot mindig elindul akármennyit eszel. És épp emiatt mivel a kólában nincs tápanyag, az inzulin viszont végzi a dolgát, ezért a vérben jelenlévő minimális mennyiségű glukózt pakolja ki a sejtekben
    Ezt a választ nem tudod átprogramozni. A low carb, paleo, atkins, egyéb diétákkal annyit érnek el, hogy szénhidrát intolerancia alakul ki, ezért kevesebb inzulint termel és így a hullámzás kisebb.
    Azonban mivel az inzulin serkenti az anabolizmust, ezért azok az emberek, akik tartósan (itt nem 2-3 hónapról van szó) ilyen jellegű diétát követnek, anabolikus limitbe ütközhetnek és érzékenyebbek lesznek a szénhidrátbevitelre.

    Ezért egy évek óta paleo-zó emberrel ha megetetsz 2 nagy szelet tortát, ugyanolyan hiperglikémiás tüneteket produkál mint egy cukorbeteg.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Dexar007 #56280 üzenetére

    biciklipumpa tűszeleppel :D

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #56341 üzenetére

    azt hogy hívják mikor kézivel előre néző tenyérrel vállból nyomsz, majd a fejtető magasságában kiforgatod a kézfejet és elől hozod le a súlyt feléd néző tenyérrel?
    és így megy a körzés

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Dicker #56344 üzenetére

    Nem ismertem az Arnold nyomást, megnéztem, tényleg arra hajaz
    De úgy csinálta egy faszi múltkor ahogy leírtam.
    Szép folyamatosnak tűnt a mozgás, gondoltam valami bevett gyakorlat, de akkor úgy néz ki vagy rosszul csinálta vagy valami egyedit alkotott. :)

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Dicker #56351 üzenetére

    nem így csinálta, de mindenesetre ez egy korrekt bemutatás, beleveszem a betanulandó gyakorlatok közé

    Ő oldalt felnyomta, felső ponton átforgatta a csuklót és elől hozta le testtel párhuzamosan (olyan állású kézzel mint ha bicepszre húzózkodnál)
    kipróbáltam itthon üres rúddal, nem természetes, nagyon befelé rotálja a vállat.
    Neki elég fejlett elülső válla volt, valószínűleg azért tűnt finomnak a mozgás mert hozzászokott ahhoz a kivitelezéshez

    (#56358) Woodslave : én múltkor elfelejtettem átvenni az alsógatyót és nem nyúlós boxerben mentem le lábedzésre. első lábtolónál azt lecsípi a berendezést :O :D

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Zoo123 #56370 üzenetére

    :C
    meg a drága enzimek!!
    micsoda pocséklás :K
    ez egy egy haverom történetére emlékeztet, de inkább nem írom le "nem leves, hús" :O

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz barisj #56380 üzenetére

    kreatint tolni nem edzés vége felé vagy edzés után lenne érdemesebb?
    inkább kérdezem, de ez tűnne nekem logikusabbnak

    egyébként légvételi technika is okozhatja, nálunk am.foci edzésen volt többször behányás, főleg az ütemváltós részeknél mikor erőgyakorlatot követte pl. elkapásra futás ami a csövön kifér alapon

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Zoo123 #56393 üzenetére

    Ezek a rövidìtések :)
    HSPU, CLB, GVT, HST, HIT, SHIT....
    Mintha egy full extràs autòt akarna nekem valaki eladni, abs, esr, ...

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Unsign #56417 üzenetére

    A többség csak annyit tud, hogy "nyomjaaaad Lacííí, nem súly b3zmeg!!!"
    (idézet a múltkori edzés egyik motivátorától)
    Kevés srác van, akivel szívesen edzenék együtt mert komolyan veszi a segítő szerepet, pedig jó lenne nekem is valaki aki segít és mond hasznos dolgokat is.

    Személyi edzés más termekben mennyibe szokott kerülni?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Unsign #56422 üzenetére

    nálunk több személyi edző dolgozik, ebből egy aki értelmes és megmutatja, elmagyarázza mi mire megy, sorozat után elmondja hogy mit hibázott az illető, nyomásnál szakszerűen besegít ha kell vagy megérinti a dolgozandó területet izomérzet vagy mozgástartomány belövése végett, a többi csak sztorizik a kuncsafttal.
    Ma is azt kellett hallgatnom, hogy múlt heti versenye után a személyi edző srácnak 12-14 tétel van határértéken kívül a laborleletén (echte naturál ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #56434 üzenetére

    (#56435) Dani82: nálunk 20 rugó a személyi edzés /hó + 9k a bérlet
    havi 45ezret költök kajára + átlag 5ezret vitaminokra, sportcuccokra (kesztyű, stb). Nekem a perszonyál trénying már nem fér bele, de hogy még sz.rt is kapjak cserébe.....

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #56440 üzenetére

    először azt hittem hogy benne van már a bérlet is a 20k-ban, de mikor mondták hogy akkor az még külön 9k ,akkor elment a kedvem tőle

    #56441) FIREBLADE78: én 3 dolgot tudnék javasolni ami praktikus, ha úgy indulsz el, hogy lehet hogy nem lesz időd/alkalmad rendeset enni:
    - 100g zab 20g fehérjével elkeverve dobozkában + 1 műanyag kanál (felöntöd 2 deci vízzel és 10 perc múlva ehető az utca közepén is)
    - korpovit keksz + Rossmanos energiaszelet (200ft 45gramm)
    - 2 körte + zacskó mogyoró
    egyik sem foglal sok helyet, táskába behajintod és gó'
    Nekem szokott kikészítve lenni, mert belefutottam már többször abba, hogy nem úgy alakul a nap ahogy terveztem aztán vagy ehettem volna mekis kaját vagy éhen döglök

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz rwin5 #56453 üzenetére

    irodára is kell valaki, ott nem kell hogy ki legyen b.szva mindenki

    az egyik csaj az egyetemen a katonasághoz felvételizett angol szakfordítónak.
    Ugyanazt az alkalmassági vizsgát kellet végigcsinálnia mint a tiszti képzősöknek, szegény ő is 70 kiló tájáról indult és járt le mindennap edzeni

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz bandus #56463 üzenetére

    Megnéztem ezt a Chilit, a géppark szinte ugyanaz mint nálunk
    Be.szarás hogy Budapest és még olcsóbb a bérlet mint itt Debrecenben

    (#56469) kolosanyi : bézik júzerként azért én elfogadnám azt a formát
    a feje nem kéne :N:

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz bandus #56475 üzenetére

    ebben igazad van, nincs ennyit lehetőség és max 6-22 vannak nyitva
    úgy 15 terem lehet összesen a városban, ezt is bővíteni akarják mert néha alig férünk (már meglehetősen zavaró is az edzésben, többen léptek le emiatt)
    Ebből a 15-ből ez az egyik, ha nem a legmodernebb és igényes, kulturált környezet, jó megközelíthetőséggel
    A tulaj nagyon korrekt és folyamatosan forgatja vissza a pénzt, szervizelteti, cseréli a gépeket, kopó dolgokat

    #56476) kolosanyi : nem durva tömeg, de azért emberes
    ha piacon árulnák az izmot kilóra, nekem akkor se kellene több
    Elég volt 120-140 kilósan eltölteni 10 évet, sportoltam is mellette, de nem fasza dolog ekkora testsúlyt mozgatni a mindennapokban sem, az ízületek feladják idővel. Bőven elég 80-90 kilót is.

    (#56479) Dani82: én is a Segnerbe járok

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #56486 üzenetére

    azt hittem magasabb, 180 körül
    miért ilyen alacsonyak az emberek testépítő körökben?
    alig vannak 180 fölött :F

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #56490 üzenetére

    1:35-nél csini a bugyi :))

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák