Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • littlelion21

    addikt

    válasz Dani82 #38941 üzenetére

    étterem vezető helyettes...? kiből, a diákmelósból?

    szerk.:
    Dani: na, az igen.

    [ Szerkesztve ]

  • Jojo5

    őstag

    válasz Dani82 #38941 üzenetére

    a továbblépést értem, hogy lehetséges, a pénz kb. ugyanúgy semmi mint a tesco-ban az nem érdekel, egyedül az érdekel mennyire brutális a tesco-hoz képest 1 ilyen gyorsétterem, főleg ferihegyen...
    a tesco is forgalmas gondolom ez is, ez nem baj, csak az, hogy amit ma láttam az kegyetlen volt és őszintén havi 60-80 óránál többet nem tudnék elviselni annyira "kegyetlen" nekem

    osztálytársnőm ő, burger king-ezik mert a képzéséről elvették a támogatást és most havi 50k-t ki kell csentózni a mesterének ahova gyakorlatra jár, de ő azt mondta, hogy kurv@ szar a kajálda... :F
    ez a kapcsolatépítős rész ötlött meg bennem is nagyon, hogy sz@r is, de közösen csináljátok a melót és még talán bírhatóbb mint egyedül vergődni a kasszában...

    el tudok a KFC-s interjúra is menni és el is szeretnék menni ha már megkerestek.... tegnap beléptem a diákszövetkezetbe ha a KFC-s meg ne adj isten megtetszene léphetek be abba is... :W

    spammer: igen tudom, hogy robot munka, de a KFC meg lehet még kibírhatatlanabb, amikor 50fokos konyhában sertepeltélsz... meg ugye most diákszövetkezetnek beinthetek ahova beléptem tegnap, hogy bocs máshova mennék... :W

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák