Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • littlelion21

    addikt

    válasz Eagl3 #27954 üzenetére

    Pont hogy jó a kreatin diéta alatt (is), segít megőrizni/fenntartani az erőszintet.

    #27962: hát kösse le, ki nem szarja le?

    [ Szerkesztve ]

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Eagl3 #27954 üzenetére

    A diétát úgy kell elképzelni, hogy a súlyzós edzésen folyamat tömeget növelek. Tehát maximális súly, több sorozat, kevesebb ismétlés. A kardió mellé a diéta, és most már 2 hete Réka féle 20 perc has a futás mellé, ha van erőm. Nem akarok súlyt veszteni, csak a hasamon lévő hurkákat szeretném végérvényesen eltüntetni.(főleg oldalt, sajnos a gének megáldottak egy úszógumival, ami még akkor is megvolt, amikor életemben egyszer lapos volt a hasam) Hátam, mellkasom a hasizom tetejéig, karom, lábam már rendben van, oda izmot akarok építeni.
    Diétával együtt kezdtem el gyúrni, és az elején olyan rohamban fejlődtem, hogy edzésenként emelhettem a súlyt. 3 hete viszont pl. fekvenyomásban megrekedtem a 100kg -nál, sőt, ezen a héten nem is bírtam végigcsinálni a szériát, mert már a 4. sorozatba is csak 4-et tudtam belenyomni, míg előtte a 6.-ban is ment a 6. Ergó elkezdtem visszaesni. Edzés előtt is fáradtnak, erőtlennek érzem magam. Mondjuk érdekes, mert pl. karban eddig nem ment a fejlődés, tegnap meg lazán bírtam +5kg-val a kétkezest, és +2.5kg -val az egykezest.

    mod: Na meg ha eszek, akkor is csak a cukor+búza liszt kerülésére figyelek, plusz anyagcsere gyorsító besegít. Ez a kombo nagyon bevált, mert a gatyáim nagyok lettek, a pólóimat és az ingeimet pedig kezdem karban és vállban/hátban kinőni.

    Tomics: Köszi szépen, megfogadom a tanácsodat. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Aktív témák