Hirdetés

Aktív témák

  • shady

    csendes tag

    sky-dsl ben is tudok infót adni...
    Több variáció is van van 40 órás, 100órás a 100asat tudom így fejből hirtelen az 20 ezer körül van per hó az azt jelenti hogy kell egy dial-up csatlakozás és a műholdvevő antenna ami sajnos drága.
    És akkor a 20ezerben van 100óra dial-up percdíj. Nem olcsó, de a semminél jobb és a 40 órás azt hiszem valami 3ezerrel olcsóbb csak.
    GPRS alapú is létezik, az olyan 13 körül van és még hozzá a GPRs használat, azt én nagyon sokallom...
    Van forgalom alapú is de én úgy gondolom az sem az igazi.

    Akit bármelyik érdekel kérem hogy emilben keressen mert nem nagyon tudok mostanság sajna a gép előtt lenni.

    A kistelepülésesektől is ezt kérem.
    Annyit tudok ígérni hogy megkérdem a konkrét településeket, de nekem azt mondták hogy ha 30 igénylő van, olyan aki szerződik és meg is erősíti, akkor mehet a dolog de nem 2 perc, két hónap biztos hogy el fog telni.

    Csodákat tenni én sem tudok csak összeszedni az igénylőket, körbetelefonálni ott ahol már vannak igénylők, és megírni a szerződéseket, rögzíteni, tájékoztatni, egyeztetni, stb...

    De kérek mindenkit aki szeretné akkor próbáljon ott ahol él, tenni ezért.

    Bepetie- írj nekem mailt, én anno írtam neked de nem kaptam választ, ha gondolod próbálok segíteni...

    Üdvözlettel mindenkinek: Andi

Aktív témák