Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nosferatue

    tag

    válasz nofi #4004 üzenetére

    Most fejeztem be a panaszáradat átolvasását Variance blogon, hihetetlen, hogy mennyire berögzült az emberekben a klasszikus mmo felépítés. A gw2 pont ezeket az alappilléreket változtatta meg és nem árult zsákbamacskát, "néhány" alakalommal elmondták, hogy teljesen mást szerettek volna létrehozni, mint ami a piacon jelenleg megtalálható.

    Jómunkásemberként én sem tudok napi 1-2 óránál többet a játékra fordítani, nemrég értem el az 55. szintet és jómagam is élvezem minden percét. Már agyalok milyen felszerelést szeretnék összehozni, ha elérem a 80-as szintet, hogy ne essek-keljek majd pl. dungeonok exploration módjában. Kezdem megérteni, hogy warriorként milyen helyzetekre, milyen fegyvereket érdemes használni, illetve majd magas szinten milyen trait kiosztás lesz a megfelelő. A personal story abszolút élvezhető, még ha néhol sablonos is a történet, sokszor az hajt előre a fejlődésben, hogy megtudjam hogyan folytatódik a történet. Egyszóval van mit csinálni, úgy érzem a játékosok többsége ma már egy újonnan megjelenő mmo estében is elvárja, hogy mindent a segge alá toljanak. Ha visszagondolok az újonnan megjelenő mmo játékok sorára, azt hiszem a gw2 tartalmat tekintve egyáltalán nem szégyenkezhet. Persze könnyű egy több éve futó, xy darab kiegészítőt megélt játékkal példálózni, hogy mennyi tartalom van benne. A játék egy hónapja van kint, konkrétan egy egész live team foglalkozik vele és sokan már most temetik, komolyan nem értem.

    [ Szerkesztve ]

    I just curse the sun so I can howl at the moon

  • HS 2142

    őstag

    válasz nofi #4004 üzenetére

    Én szívesen kalandozok, járom a világot, viszont lehetne kicsit jutalmazóbb a játék, mert normális cuccokat kb a 78-80-as terület 100%-os teljesítéséért kaptam. Mert az rendben, hogyha sylvari kezdőre elmegyek maxos karakterrel, akkor visszaszintez, de akkor legalább lehetne az, hogy a szintemhez illő cuccokat dobál, nem pedig 6-14-ig. (Mondjuk az első arcon csapást már a dunegonoknál megkaptam, ahol a magic findos settem, illetve magic findra bónuszt adó sütiket is elnyomva lazán dobálták a fehér cuccokat, ládából alkalomadtán esett 1 zöld.) Az már külön vicces, hogy a trading poston majdnem ugyanolyan áron tudom eladni az így kapott 14-es és az amúgy megszerzett 74-es cuccokat.

    I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Új hozzászólás Aktív témák