Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.mich

    tag

    válasz Ellia #9441 üzenetére

    Ez elég gáz... én direkt azért csináltam meg, hogy megkapjam a pontokat, de még ezzel is szívóznak. Akkor a másik érdekes kérdés az, hogy azok a küldetések, amiket 200gemért lehet venni, na ott is vannak, DE piros (!) mastery pontok, de sanszos, hogy nem is kapod meg, ha végigviszed a küldetést? Mert hopp, az is acsihoz volt rendelve, csak ott is feltüntették...? Nem értem a logikát. Ha acsihoz van kötve, legyen az acsiknál (most a zöldre értem), és ne hitegessen, hogy a kampányt végigtolva (ami nekem borzasztó unalmas és frusztráló volt) kapok majd pontokat - oké, kaptam, hármat a hétből. Vagy írja ki kerek perec, hogy ennyit kapsz és kész, tehát 3/3.

    Ebből kiindulva valaki meg tudná erősíteni, hogy ha én beáldozok ~120 aranyat (400gem) 2 ilyen piros mastery-t adó küldetésre (egy küldetés egyet ad elvileg, de 400gemből kijön 2 küldetés mert 200-200 - túlmagyarázom), akkor valóban megkapom a piros masatery-t, vagy csak "hitegetés" és valójában az is acsihoz van rendelve, mint a zöld esetében is az a bizonyos maradék? Jó volna fejlődni, és nem zsákbamacskára ellőni a pénzt. Mert, mint írtam fentebb, a küldetések hidegen hagynak, jó kocka lévén gyorsan ledarálom őket, és csak a pontok érdekelnek.

    Csak kp., az ár fix.

Új hozzászólás Aktív témák