Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz BÁ Nutrition #94234 üzenetére

    Valamit variáltak.Nekem a riasztó akkor is megszólalt amikor még senkit nem öltem meg.A csatornán mentem be,kosatkával,elindultam felfelé a lépcsőn be céloztam az első pasit aki háttal volt és mielőtt lőhettem volna a riasztó be indult,pedig senki nem látott meg.Oda nem is lát egy őr sem.Inkább újra kezdtem az egészet,de hiába,a riasztó akkor is megszólalt amint a fő loot a zsákomban volt.Meg próbáltam újra de már idegesen,és hiába.Ha a loot megvan a riasztó megszólalt.
    Ui:jujtúb valamiért nem engedi hogy GTA online videót nyilvánosra rakjam,egyszerűen privátra teszi.

    [ Szerkesztve ]

  • negyven2

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #94234 üzenetére

    Bug-ok (főleg script bug-ok) mindig is voltak, és lesznek is a GTAO-ban. Én mostanában megint meg szoktam csinálni, átlagban heti 2-3 Cayo Perico-t. Igaz, én s Series X|S-es kiadással játszok jelenleg addig, amig bent marad Xbox Game Pass-ban, vagy amig le nem jár a Game Pass Ultimate előfizetésem (mivel nincs X|S konzolom így csak Cloud-ból tudok vele játszani).

    És ez alapján én azt tapasztaltam, hogy nem, nem változott bent semmi. Mindenki ugyan azon az útvonalon közlekedik mint eddig. Természetesen - ahogy az elején írtam - script bug-ok bármikor elfordulhatnak, de eddig (a nerf utáni) kb. 30 Cayo Perico alatt én talán pár alkalommal tapasztaltam ehhez hasonló problémákat. Mondjuk az igaz, hogy a liftajtó az mintha nehezebben nyílna ki néha (közelebb kell menni hozzá), de én általában 10-ből 9 alkalommal megtalálom a kulcsot, és akkor lent megyek be. Illetve a fenti őr esetében már a Heist megjelenése óta megvan az, hogy vagy nem mozdul el. Olyan még nem volt nálam, hogy nem ment végig.

    A Plata féle random riasztások meg mindig is megvoltak ebben a játékban. De ugye ő, a speciális GTA V: Plata Edition-el rendelkezik (bár igazából nála minden dolog az :DDD), ahol olyan bug-ok és problémák, meg dolgok vannak a játékban, amik senki másnak a világon nincs.

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák