Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daw93

    senior tag

    válasz feri1014 #75942 üzenetére

    De nem kötelező más eladását tönkretenni, hiába bátorít a játék. Akinek van agya az azonnal rájön, hogy egyáltalán nem kifizetődő. Ad érte vagy 2000 dollárt, semmi mást, így semmi értelme más cuccait felrobbantani, sokkal egyszerűbb lenne ha mindenki csinálná a saját bizniszét. Tehát játékot a játékosok teszik toxikussá.

    GTA Online: Daweee93

  • válasz feri1014 #75942 üzenetére

    Jahj, fejezzétek már be a hisztit. Kis túlzással ez olyan, mint ha azt mondanátok, hogy a CoD az toxic, mert le kell lőni a másikat. Miről beszéltek?

    A GTAO-nak van egy egyedi játékmenete, a rivalizálás és az együttműködés egyedi keveréke. Erős benne a PvP vonal, szóval, ha az minden vágyad, hogy mindenkitől nem zavartatva, nyugodtan játszogass, akkor ez nem a te játékod.

    A PHHU megkerüli ezt a játékmenetet, ami jó dolog, de anno, mikor még sokkal aktívabb voltam, pont ezért nem is mentem túl gyakran PHHU sessionbe.

    Az adja az egész sava-borsát, hogy tudod, hogy figyelned kell és készen kell állni arra, hogy megvédd magad. Sokszor volt, hogy direkt publicban adtam el, hogy legyen tétje a dolognak. Ezekből lettek általában a legizgalmasabb élmények.

    Meg hát van az úgy, hogy jól esik másokat szétlőni. Tegnap vitte az NC-be egy srác a kis furgont, hogy majd növeli a popularity-t. Gondoltam is rá, hogy hogy utálom én is ezt, sitting duck-ként abban a szarban, lassú is, messziről is kell hozni...
    Úgyhogy mély együttérzéssel, de az érdekeimet szem előtt tartva, ráhajítottam egy sticky-t, berobbantottam és örültem, hogy nálam nőtt a popularity és nem kell egy ilyen fos missiont most megcsinálni érte ;] ;] ;]

    A GTAO-nak nem ez a baja, sőt, ettől jó. A GTAO baja, hogy nem tudják szűrni a csalókat. Nekem amiatt lett nagyrészt elegem belőle, mert egy dolog, ha valaki baszogat publicban, de az egész más, ha unfair-ül, vissza sem tudsz vágni, mert egy nyomorék csaló.
    Bár lekopogom, mióta visszaraktam bő hete, még nem láttam csalót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák