Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz Gawamatsu #67192 üzenetére

    Nem teljesen értem, hogy mire akarsz kilyukadni, mert elsőre olyan, mintha ellenem akarnál érvelni, de ha levonom a következtetéseket, akkor az én álláspontomat erősíti meg, amit írsz.

    Azt mondja KK, meg Kele, hogy szar az explo, ki kéne venni. Én meg azt, hogy szükséges, mert balanszot hoz a játékba. Főleg mióta nerfelték. Nem öl meg 1 lövésből egy playert full élettel.
    Ahogy le is írod, ráadásul, a megszerzése nagy erőfeszítéseket vesz igénybe, nem hullik csak úgy az ölébe az embernek egy imba fegyver. Továbbá, mindössze 40 lőszert tudsz magadnál tartani hozzá, ami ellehetetleníti, hogy hosszabb pvp harcokban használható legyen. Nem is beszélve arról, hogy a tára mindössze 4 töltényt tud befogadni és 4 lövés után jön egy hosszabb újratöltés...
    Az explo jó helyen van a játékban sztem. Nekem a ruiner 2000-el, a Deluxoval, a batmobillal sincs semmi bajom. Egyedül az Oppressorok rontják el ezt a játékot. Mind a kettő. Azok nem lennének, egy nagyságrenddel jobb játék lenne a GTAO.

Új hozzászólás Aktív témák