Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Segal #50373 üzenetére

    Mondok én neked ettől sokkal jobbat.
    Amikor az első ilyen lóvémat kaptam/kaptuk, mert nem egyedül voltam, elég sok PH-s benne volt a buliban, nem más mint egy PH-s osztogatta... és nem keveset. Ez még régen volt, azóta, nem tudom, hogy csinálja-e, de játszottam vele amikor dupla pénz járt a heistekért. Pikkpakk eltüntette a körözési csillagokat...
    A nevét hagyjuk...

    Ezért felesleges engem elítélni, mert a tegnapi sessionben is ketten voltunk, akik berántottak 40 milliót. Nevet szintén nem említek, és gondold el mennyi olyan ember van itt a csoportban, akik kaptak egy halom pénzt, csak egy szót se szólnak róla.
    Én ugyanúgy dolgozom, gyárazom, lopom az autókat, segítek másnak is az eladásban amikor időm van.
    Az, meg hogy megkérdőjelezed, hogy mennyi időm van játszani, nem éppen jó ötlet.
    Nem véletlenül nem járok a vasárnapi találkozókra sem, ugyanis akkor is dolgozom, amikor nem dolgozom, akkor iskolában vagyok. Ebben a hónapban talán lesz 3 hétvégém, de tegnap is elfelejtettem, hogy vasárnap van, fél órára rá hívtak be...

    Az, meg hogy felveszek bárkit is barátnak aki csaló. Vicc. Teljesen publikus az adatlapon, át lehet nézni. Mellesleg megjegyzem a legtöbbször ki sem derül, hogy ki a csaló a sessionben.

    :R

    (#50374) fulton: Sajnos nem lehet. Modot, vagy használsz vagy sem. Vannak kikapcsolható modok, de csak singleben... sok értelme nincs, hiszen az időd nagy részét onlineban töltöd. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák