Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz ProgenXL #43629 üzenetére

    "Ha minden csalóról kép készülne és feltennénk ide mást se csinálnánk csak őket mutogatnánk."

    Nah hajrá! Én veszem a fáradtságot...hogy leírjam és feltöltsem a képeket. Miért, azért, hogy mások ha látják az illetőt jelentsék vagy kerüljék el.
    Ne fárassz már ezzel ill. ne akarj már kioktatni mindenáron. Én már 2014 ben írtam ebbe a topicba, úgy látom Te meg csak idén először, így ezek után ne engem akarj kioktatni kérlek. (Köszönöm!)

    Köszönöm az ész osztást mindenki magára figyeljen, én is azt teszem. 'Hál istennek itt elég értelmes moderátorok vannak és nem egyből büntetnek, látják ki és mit oszt meg a másikkal....
    Jah, és: "Ne firtassuk!"

    (#43630) Geryson
    "Hogyan lehetne egy Heistet pl. végignyomni? Csak magyar haverral, aki nem lép ki, nem hal meg és nem ökörködik?"
    Pl velem, mert nem vagyok láma :) (és a haverom sem az!)

    (#43632) Plata
    "20 kép sem,de hidd el hogy van aki csak arra vár mikor raksz be 2 képnél többet és beléd köt vagy feljelent."
    Neked is csak azt tudom mondani mint korábban. De mi ez a feljelentés? Állandóan ezt hajtogatod! Moderátor Ti tudtok erről vmit? Félnem kellene valakitől? Sztem hagyd abba mert az oldal rossz hírét kelted ezzel és ez már engem kezd idegesíteni!
    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák