Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz CactuS #41643 üzenetére

    Hát jah,meg nem is nagyon értem amit mond mivel angol tudás nuku. :DDD
    De rájöttem mit akar és sikerült,újra jó lett a játék.Tegnapelőtt este Ps-en kész téboly volt már.
    Tegnap meg kb félóra alatt újra buzerálta a játék file-jait,utána felmentem játszani és újra tökély.
    Viszont volt egy érdekesség,felmentem publicba hogy teszteljem a játékot,épp csak kiértem a partra yachtról és mocira pattantam amikor a többiek elhúztak a rákba.Mindenki left és egyedül maradtam,ki is írta hogy keressé másik sessiont gyökér mert egyedül vagy.
    De nem kerestem mert hívott asszisztens hogy spéci láda elérhető,na gondútam tök egyedű vagyok,mért ne,fel is vettem 25k dolcsiért egy ragyás faberge tojást szállítsak le,ok el tipliztem oda ahova mutatta erre kiderült mégsem ott van hanem vagy 5 furgon közül találjam meg,anyád gondoltam,az 5 furgon a térkép 5 külön részén volt,1 perc híján elbuktam.De meglett nagy nehezen.És mivel nem jött be még mindig senki el is adtam,125k dolcsit ért az 1 láda.Közben rinyáltak a gyárból hogy nincs nyersanyag,ok 75k dolcsiért veszek nyersanyagot,erre valami errort írt ki és hogy nem sikerült leszállítani a cuccot,szentségeltem egyet vissza a gyárba új cuccot venni,erre ki írja hogy a gyárba nem lehet venni mert fullon van. :F
    Jó akkor eladom a cuccost,33k értékű anyag volt pacific rim eladással 58k-t kaptam érte,helikopteres leszállítás volt.

Új hozzászólás Aktív témák