Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Attici #18246 üzenetére

    nem tudom mennyire lehet elterjedve de vezetékes olyan 8k körüli ami sztem nem sok logitech is kb ilyesmi árkategória lehet (nem akarom szidni a logit de megvettem a g9es egeremet nem olcsóért és kaptam mellé egy gumírozott burkolatot, amiről pár hét után levált a felület wtf :F - nem is lettem mérges :D g15ös billel uigy jártam, space alatt lett egy fehér folt, vmi módon lekopott a szürke festés róla, ami a pláne benne h nem is wasdvel játszom :D jó cuccai vannak a loginak de így utólag én nem venném meg őket mert aránytalanul drágák, és mindemellett még csak nem is 100%os minőségűek, mert ue az ember elvárná ennyi pénzért) napokban néztem g19 bill 34k ! :D :Y nane

    támogatottságban ez a box controller javarészt visz mindent mivel microsoft termék, és elsőbbséget élvez a támogatott padok listáján, azaz ami games for windows logoval van ellátva játék azt mindet támogatja, :R :K ;)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák