Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • changbácsi

    tag

    hmm ..
    ennyit életemben nem olvastam egy játékról...
    Nekem már csak 10 et kell aludnom és haver hozza Angolhonból. Neten rendelve 8 k ra jött ki odakintre.
    Nagyon vártam már én is a gamet. Ezért vettem 1 hónapja quad procit, mert olvastam, hogy azt ajánlották hozzá. Eddig úgy néz ki jól cselekedtem...de a 8800 GTS 512 emen..háát...nem bízok már folyamatos, szép grafikában az olvasottak után.
    Mindegy... anno a sima kvékkel is ez volt el kellett telni jó pár évnek, mire olyan hardverem lett, amivel ment...GLIDE ban is :P
    Szóval várok türelmesen még 10 napot és tolom low vagy mediumaban...aztán meg tavasszal, amikor lejjebb mennek a GF 280 GTX-ek árai beruházok egyre...MERT ez nem az a játék lesz, amit 1 hét után a sutba dobnak a rajongók...lesznek itten majd modok, meg minden mi szem szájnak ingere... sok sok hónapig 'babrálni' fogom az fix. Asszony kitér majd a hitéből az biztos :DDD
    Van egy barátom, aki a mai napig VICE CITY-zik. Nanem mindíg..de sokszor előveszi.. most épp azt írja, hogy keresi a 99 piros lufbalont... :U
    Szóval meg kell érteni, hogy ezzel a játékkal hosszú távra össze leszel majd nőve (mondjuk ez is típus kérdése)...és remélhetőleg idővel a hardverek és driverek is felnőnek hozzá.
    Azért szerintem is idegesítő a gépigénye, de ez van... hiába hőbörgünk...nem mi diktálunk ebben a 'játékban'.

    csá

Új hozzászólás Aktív témák