Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    Sziasztok,

    Már rég nem jártam erre felé és jelenleg nincs ODD-m így az eredeti lemezről nem tudom feltölteni a Gamet.
    Esetleg Online is letölthető valahogy? (steam accom is van, de azon a "játékok" listán nem szerepel a GTA4) de pl. Wolfenstein: The New Order a listán van (pedig ez is lemezes formába van meg és 1x volt csak telepítve, de le tudom tölteni)

    Segítséget előre köszönöm ! :R
    /remélem van erre megoldás/

    Mikor a gamet eltávolítottam, akkor az SN szám is törlésre került a rendszerből (így gond nélkül megadható újratelepítés esetén)

    Elvileg meg is van a megoldás a steames progiban, "termékaktiválás" alatt ahogy a lemezes verziót lehet letölthetővé tenni, ha sejtésem nem csal, igaz? :F
    Gondolom, ha ezt megteszem akkor lemezről többet nem fogok tudni telepíteni, majd használni, vagy tévedek? :U

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák