Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz PeL #2660 üzenetére

    Én a helyedben itt nézelődnék: The fastest cleaners in the World
    Igaz átláthatóbb lenne, ha egyből látszódna, hogy melyik eredmény melyik patch alatt készült, de ez van.
    Ezt már linkeltem nemrég.

    Rare Affixes-ről volt szó és az Epic itemekről.
    A lilákról hol láttál említést? Én sehol.

    Most nem rémlik pontosan, ősznél konkrétabbat írtak-e?
    Ez lesz az eddigi legnagyobb patch, ne siessék el.

    [ Szerkesztve ]

  • Nandi88

    junior tag

    válasz PeL #2660 üzenetére

    Hát a legütősebb a vit casterek sztem... megütnek leesik a hpd 40% de 2 castolsz és vissza is jön fullra.

    Ezek közül is a Deceiver, mivel 2 healje van és lopni is tud hpt rendesen. Van is fent buildem belőle. 75 Sr nagyon easy vele. 2 könnyebb nemesist vagy bosst is letud tankolni.

    Olyan szinten szívnak hpt és nekik a legkönnyebb az RRt feltornázni akár 150% is lehet náluk.

    Miközben másoknál a 100 at is alig lehet elérni egy jó cruci karakternek meg 130% kellene. (Ez nem jelenti azt, hogy 100% rr el nem lehet crucit menni, de tény egy blademasternek nincs annyi pierce rrje, mint egy elementálos casternek.)

    A legütősebb jelenleg a Pyran build shieldbreaker 4:40 akárhány alatt ment 150 170 crucit. (Jelenleg ez az egyetlen ami alapján tudják mérni a kari erősségét.)

    Emellett a vindicator nagyon állat, bár nekem az idő sosem számított, így mindig tankosabbra csináltam egy karit.

    (#2663) Vikthor

    Ahogy írtam régebben is minden karakter ütős, ha megfelelő lvling skillel mész és távolsági vagy caster vagy, amivel egyszerűbb. Még a soldiernek is van távolsági caster spellje, ami a legjobb lvlingelő skill. Blademasternek is.

    Én fel tudtam vinni ultira 75 nullos gearbe bármelyik karit, ott ráraksz egy alternatív set kombót matit, augmenteket és kevés esély van, hogy 94 ig megállítsanak. Utána meg, ami kell neked.

    Persze, ha nincsenek cuccok, akkor felejtős, mert én minden esetben lokkar set és xp potival mentem.

Új hozzászólás Aktív témák