Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Xalderon #539 üzenetére

    Igen.
    Minden azon alapul, milyen karit fejlesztesz.
    Ha közelharcit, akkor pl. a mana regennek nem sok hasznát veszed. Ha nem Nekro kombós karival vagy, akkor pl. a +1 Raise skeleton cuccnak nem látod értelmét. A -skill rechargosnak is úgy van értelme, ha azt a skillt használod. :)
    Ugyanígy pl. az acid dmg-t adó fegyvernél jobb a firés, ha fire alapúak a skilljeid.
    A +1 to all skills cuccok is nagyon hasznosak!
    Pl. ez Occultist karinak való, ez pedig Demolitionistnak a legelőnyösebb. Beléjük egy megfelelő components, és lehet is darálni. Pláne, ha kettőt is tudsz fogni (skill, szetbónusz, vagy relic segítségével).

    Persze figyelembe kell venni a resistanceokat is. Most találtam, itt próbálták összeszedni az alapjátékét actonként.

    Ez bonyolultul hangzik, de nem egy Diablo 3 (ha már említetted), ami túl egyszerű játék lett.

    Törekedni kell legalább kék tárgyakra. De akár jobb lehet egy megfelelő statos zöld. :) Fegyvernél itt is legyen nagyobb dps ha lehet.

    Nem hiszem hogy tudok olyan guidét adni, de szerintem tanulhatsz a 2 buildből, amiket linkeltem korábban. A Grimtoolsos linken egyesével nézegetheted a cuccokat, és az összes karakter adatot, skillt, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák