Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz Gothmog #533 üzenetére

    Köszi! Igen igen lehet vele apritani rendesen sárgák fehérek hamar döglenek..egy két boss heronál kell kicsit kiteolni meg rohangászni vagy kép széléről lövöldözni :C de nekem megfelel.. amit kevésnek érzek az élet meg defense egykét ütés hamar leveszi az életem de van amit megsem érez kb.. =) de majd ha végre eljutok ultimatre akkor majd kiderül mi a helyzet ..na meg persze gondolom Eliten is látni fogom már,csak még normált ki akarom pörgetni mert hátra van AoM meg egy két dungeon aztán megyek is tovább..Még annyi ez nemis a max dps mivel át kelett variálnom a devition ponokat meg az itemeket augmenteket vesztettem kb 4-5 ezer dpst.. de megérte :)

    Cucc az meg hu a jobb pisztoly és a vállas az alap game végén esett a kesztyűt találtam AoMba a zöldek estek a többit meg haver segitett cruicblet letolni és onnan de kelett menni pár kört mire ezek jöttek úgy hogy mákom is volt.. Ja meg relicért kelett futnom pár kör farmot hogy meglegyenek a hozzá valók , de megéri főleg hogy engedi a dual wield pistolyt :D

    Titan Quest megvan nekem is meg a kieg ..de mai napig nem játszottam ki remélem nem nagy bűn :R valahogy nagyon nem állt rá a kezem az egészre na meg mindig volt szinte helyette más PoE Diablo 3 GD Torchlight.. valami meg aztán nagyon nyögvenyelős volt nekem az egész plusz skillek is..persze nemis ástam magam bele teljesen.. de viszonyitva GDhez látszik mennyit fejlesztettek az egészen és mennyivel jobb..amit nehéz mégis megszoknom az a viszonylag kevés attack speed.. :D sajnos Poe után ahol elehet érni átlag 10es AS-t ..nos kicsit fura a 3as vagy 2,5es.. :D de megszokható azért ..

    Nagyrészt nekem is digitálisan van meg minden egyedül pár játék van amik számomra must have van meg dobozosba pl Diablo széria valahol az 1 nek is megvan még a tokja meg a CD-je aztán Mass Effect széria
    Dragon Agek ,Borderlands meg God of Warok de amióta szinte olcsóbban megtudok venni mindent online digitálisan azóta inkább úgy vásárolom meg őket , meg ahogy mondod sokszor már alig van valami értelmes is a tokba a letöltő kódon kivül :\ pl Starcraft kézikönyv annó nagyon baró volt a kis történeteivel és egység leirásaival meg frakciókról .. ja tényleg azis megvan dobozba meg a Warcraft 2-3 :D

    #539 Xalderon Ha rámész a statokra az első karakterlapon oldalon az egérrel ir egykis infót róla hogy mit ad és mire milyen nagyságban növeli az adott értékeket.. amit saját tapasztalatom után tudok mondani az az hogy alapvetően gondold végig milyen buildet szeretnél és ha spelleket használsz akkor spirit kell dögivel mert az tolja a dpsét rendesen és az sem baj ha cunning is van mert az critet növeli és hit chance..most azt nem tudom pontosan hogy ez vonatkozik e spellekre is, de crit az biztos legalábbis úgy gondolom physicue meg annyit kell beletolni hogy legyen egy viszonylag nagy élet pool hogy azért egy két ütést tuti kibirjál és ne hasaljál el kb minden második mobnál , resistek kötelezőek pumpálni őket főleg elején énis át variáltam a cuccaimat csakhogy legalább az elemetali resistek és acid maxon legyen , chaos is jó ha van aethert meg nehéz összeszedni de később lesznek olyan augmentek amik szép kis aether resistet adnak . :) egyéb olyan statot mint defesnsiv és combat ability jó tud lenni mert tovább növeli az armor ratinget ergo kevesebb sebzést kapsz be offenisive meg hit + crit chance növelő , szal ahogy montad is elején nagyban függ milyen a builded az alapján kell gondolni ha melee akkor def ability cunning physicue ezek szerintem csak tankosabbá és erősebbé teszik ranged többnyire spirit cunn off és némi def meg physicue , spell spirit off cunn és physicue.. ahogy én most csinálom igazából arra megyek hogy resistek amennyire lehet legyen minden , és akkor jön az hogy devotion pontok szerintem ha pl az itemjeid nagyrésze defensre és resistre gyúr rá akkor devitonokbe meg lehet menni a damage növelőkre =) most hirtelen ennyi jutott eszembe ha esetleg tévedek valamiben akkor majd a többiek vagy Reelc kijavit ő kicsit jobban képben van..de remélem nem mondtam nagy hülyeségeket :C :R

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Új hozzászólás Aktív témák