Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yolan

    őstag

    válasz Prien #69 üzenetére

    Mint látod válaszoltam, ismét. A topik és a fórum is szerinem nem feltétlen kérdezésért van, hanem információ megtalálásért, megbeszéléséért, amire megszokott módszer a keresés, visszaolvasás.
    Ne vedd magadra, nem neked/ellened irtam, viszont tény, hogy megtalálható az infó a topikban, mert már eddig többször leirtuk. Néha visszaolvasni is érdemes, nem csak kérdezni. Részemről ennek itt a vége, maradjunk a ChromeCast témánál. :R

    HWSW is valszeg csak azért yt videóval példázta, mert netflix-el nem tudta volna, 1. mert nem ingyenes, 2. mert nem megy magyarországon a gyári fw-el. Viszont rootolás és egy 3rd party fw használatával már nem csak a google által eddig támogatott szolgáltatások lesznek használhatóak.

    Szerencsére az én CC-m frissithető a maga 37xx-es termékazonositójával, igy a közeljövőben ki fogom próbálni az Eureka rom-ot, arról akkor tudok majd tapasztalatokat irni, addig marad a rom topikja az xda-n.

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Új hozzászólás Aktív témák