Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • appel

    őstag

    válasz gyugyo79 #2028 üzenetére

    Nos, nekem is Mi Box-om van, és eddig nem sok negatívot nem tudok mondani róla.
    Castolni a következőkből szoktam és ezekkel hibátlanul megy:
    - Google fotók (képek, 10-15 perces videók)
    - Youtube (akár több órán keresztül is)
    - Plex (filmek, sorozatok)
    - Az HBO GO-t próbáltam, de csak egy sorozatrész erejéig, akkor nem volt vele gond, csak mire rájöttem, hogy ki kell venni az auto felbontás beállítást, mert akkor összecsíkozta a képet.
    - A DigiTV-t csak pár percig néztem, azzal sem volt gond.

    Natív alkalmazások gond nélkül:
    - Youtube (több órán keresztül is)
    - Plex (minden nap 1-2 óra, attól függ, hogy film v. sorozatrész), bár a jelenlegi frissítés előtt kicsit darabos volt a lejátszás, de ez most megszűnt.
    A kadenciahelyes lejátszáshoz nem tudok értelmeset hozzászólni.

    A negatívumok:
    - béna megvalósítású HDMI CEC/LG Simplink
    - kezdeti beállítás nem túl felhasználó barát, főleg, hogy nem akarta megenni a wifi jelszóban a speciális karaktert
    - gyerek kapásból berakta helyreállítási módba (azt hiszem bekapcs gomb hosszú nyomvatartása), és el****ta a felbontást
    - gyenge Android TV alkalmazás felhozatal, bár amire nekem kell, arra minden megvan (youtube, plex, kodi)
    - néha az ajánló a főképernyőn nem ajánl semmit (normál esetben a félbehagyott filmeket, következő nézésre váró sorozatrészeket ajánlja fel), csak miután elindítottam az alkalmazást, de akkor meg már minek...

    A CC-hez képest pozitívum:
    - távirányító (sokszor kényelmesebb, mint a telefon, és tökéletes a hangfelismerése)
    - Bluetooth (BT fejhallgatót is lehet vele használni)
    - natív alkalmazások (bár ez ugye alkalmazásfüggő)

Új hozzászólás Aktív témák