Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • picirizs

    csendes tag

    Üdv!
    Remélem jó helyen járok a kérdésemmel, ahogy azt is, hogy elnézitek nekem a hozzá nem értésemet :)

    Pár hónappal ezelőtt mondtam le a chrome-ról, amikor is minden előzetes jel nélkül egész egyszerűen "meghalt" a böngésző: megnyitáskor fehér lappal fogadott, töltött ezerrel a semmiért, sőt olyan is volt, hogy többszöri próbálkozásra sem nyitotta meg a böngészőt. Ugyanezt a jelenséget tapasztaltam Firefox-nál is, így kikötöttem az egyetlen közismertebb opció mellett - az Operánál.
    Nem is volt ezzel semmi gond, az Opera -ellentétben a másik kettővel- érdekes módon nem produkált semmiféle hibát, gond nélkül futott, fut még a mai napig. Akkor én vírusra gyanakodtam, de nem értettem, hogy egyrészt miért működik akkor az Opera kifogástalanul, másrészt miért nem talált semmit a víruskereső (Avast IS).

    Mostanában gondoltam rá, hogy visszarakom a Chrome-ot, legalábbis megpróbálom, ám ismét ugyanebbe a problémába futottam. Előfordul, hogy többszöri indítás után sem nyílik meg a böngésző, ha úgy tartja kedve, új fül nyitásánál nem tölt be oldalakat (youtube, gmail, semmi), de amikor épp működik, akkor minden korrekt.
    Többszöri negatív eredményű víruskeresés után talán kijelenthetem, hogy nem vírusos a gép, a böngésző jópárszor újra lett telepítve registry takarítással egybekötve, mégsem oldódott meg a probléma.

    Én tanácstalanul állok a probléma előtt, hátha Ti tudtok valamit mondani erre. :)

Új hozzászólás Aktív témák