Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz Imics13 #1389 üzenetére

    Szerintem meg ez az a meddő vitatéma amivel nem érdemes foglalkozni... mindenki úgy választ a piacról ahogy kénye-kedve diktálja. Inkább örülhetnénk annak, hogy a versenyhelyzet ami a piacon zajlik egyre csak a szoftverek továbbfejlesztésére sarkalja a gyártókat. A világ nem tökéletes és ezek a szoftverek sem.
    Minap voltak nálunk német kollegák, az egyik 15 éve dolgozik CAD-es területen, és még mindig a CATIA V4-re esküszik. Neki az jön be. Nekem meg CATIA V5. HA Dassault termékről van szó... De még más is. Mindegyiknek van előnye is, hátránya is. Egyedül egy dolog evidens - a gyártók termékeiket két külön - közép- és felsőkategóriás - szinten fejlesztik... de ezt már egy korábbi alkalommal kitárgyaltuk.

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

  • Atlantis

    veterán

    válasz Imics13 #1389 üzenetére

    Tényleg kár ezen vitatkozni én is csak a saját véleményemet írtam le és messzemenőleg egyetértek Parson-nal. Egyik sem tökéletes, a ProE-nak is megvannak a generációkon átívelő hülyeségei, amiért nagyon megrugdosnék egy-két segget Massachusetts-ben.

    Az azért érdekelne, mit kell a ProE felületén ''átszabni'', hogy ''használható'' legyen. Nekem inkább a SW-ét kellet formálnom, hogy a fél képernyőt elfoglaló ikonhalmazt megzabolázzam és csak a nekem szükségeseket tegye ki. Ezt azonban csak egyszer kell megcsinálni és ha ez lenne a legnagyobb gondom vele, akkor nagyon örülnék.

    Nem kell felébredni semmiből, a ProE még mindig az egyik legjobb és ez nem álom, hanem fájdalmas valóság a SW, SE és AI szempontjából.

    Én is leírom: nem kell ezen vitázni(bár ez a vita is a szakma része), az a szép, hogy van miből válogatni. Kinek ez jön, kinek meg amaz...

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák