Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Messa

    tag

    válasz CortezX #115 üzenetére

    Semmi képpen nem javaslom az X-Fi-t.Véleményem szerint annyival nem szól szebben amennyivel többe kerül az Audigy 1-nél, bár tudod ez olyan dolog mint a ház modding. Van aki arra esküszik,hogy vesz egy 40.000 forintos házat és rákölt 60.000 modra és örül magának,hogy milyen szépen világít a gépe. Ez neki lehet bejön de nekem nem én inkább megelégszem 1 kevésbé spéci házzal mondjuk 25ért a maradék 75.000 forintot meg beforgatom hardware-re és mikor oda jutunk,hogy kinek gyorsabb a gépe a világítós csodakütyü bezzeg alul marad,annak ellenére,hogy milyen dekoratív. Én pl meghalgattam mindekettő karit és úgy döntöttem nekem elég az Audigy 1 SE (lehet azért mert bot fülű vagyok). A maradék pénz azóta is ott figyel a bankszámlámon és várja a kövi 2-3 fizut,hogy új konfigot hozzon nekem. :C

    De tudod kinek a pap,kinek a papné. Véleményem szerint az X-Fi-t otthono user képtelen kihasználni.

    A postomban a véleményem fogalmaztam meg ,nem célom senkit sem megbántani vagy lefikázni,köszönöm!

    Time is the fire in which you'll burn.

Új hozzászólás Aktív témák