Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    Megnéztem hol a vége a karinak.
    Szigorúan alapfeszes(988mV) tuning.
    850/1700-on még végig megy a 3DMark11 és csak a 4. tesztnél hibázgat, nem lassolt még 840-hez képest vagyis még nincsen durván túlhúzva, 850fölé nem is mentem értelmetlen lett volna.
    835-ön a 3Dmark11 nem hibázik.
    A Heaven 2.5 már 830 fölött hibázik.
    Játékok 830-840 között kezdenek el hibázgatni.
    A memória 3950-ig bírja 4000-ren hibázik egy idő utan kifagy.
    A memória húzatása sem játékokban sem pedig tesztekben nem hozott érdembeli különbséget, még úgy sem ha a gpu meg volt húzva, 3696mhz vs 3950mhz (800mhz-es gpu órajellel) csupán plusz 1-2 század! fpst hozott a 3DMarkban(ez lehet mérési hiba is), játékokban nem volt mérhető különbség. A gpu frekvenciájának emelése igen jól skálázódik mind játékokban mind pedig szintetikus tesztekben (3DMark, Heaven).

    Ha majd hűvösebb lesz akkor megejtek egy kis fesz emelős tesztet is, én max 1,1v-ra gondoltam szerintem így bőven 900mhz fölé tudok menni(stabilan), de a végleges fesz és órajel emelés csak vízhűtés beszerzése után fog csak kiderülni, addig is 24/7-re alapfesz és 800/1600/3700.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák