Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Lucho777 #765 üzenetére

    Nincs semmi gond a Kínai rendeléssel más eladótól szépen jönnek a küldemények, nyáron tartják a max 20-23napos szállítási időt, ősszel és télen más, akkor a szeptember végi október elejei nagy ünnep miatt drasztikusan is megnőhet a szállítási idő utána meg karácsonyi nagy roham.
    Aztán Kínai újév(feb. 8.) az is nagy ünnep
    De általában jönnek szokott időben

    Gearbest-től viszont nem, nekem is van 2db lámpa rendelésem július 26-i dátummal, mindjárt meg is nyitom a paypal-on az ügyet (vagy holnap) elég volt nem várok többet
    Van még 4db augusztus 13-is de azok még megjöhetnek mert csak 18-án adták postára, de én már arról is letettem, és az árát se fogom visszakérni mert 4x0.1$ volt legyenek boldogok vele (nem ér annyit hogy a paypal lása a sok refundot)

    EU Gearbest más tészta mert közel van és európai postával mennek(bár itt a magyar szokott a lassú lenne)

    De ellen példa első rendelés tinydeal.com-ról egy 290Ft-os telefon töltő augusztus 26-án fizetve és szeptember 9-én (szerda) meg is érkezett, Non-Registered Air Mail postával
    Ezek fényében nem kérdés hogy bátran vásárolok továbbra is tőlük

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák