Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Honnan a búbánatosból szeditek ezt a 60napot
    Minden terméknél ott van és még a szállítási fajtáknál is hogy mennyi idő a szállítás
    Termék oldalán írják hogy feladás 2-5nap(munkanap), és a szállításnál meg megvan adva hogy mennyi időn belül kell megérkezni, leghosszabb a 10 - 25 business days
    Tehát ha 30munkanpon túl van akkor lehet a vételárat visszakérni mert túl van a vállaltakon

    Az hogy ők 60 napot kérnek csak egy dolog, mert megvételnél nem ezt vállalták

    Én mikkor nyitottam a paypal-on ügyet szépen leírtam hogy 30 munkanapos szállítást vállaltak és ezt nem teljesítették így kérem vissza a vételárat, erre nem tudtak időt kérni mert az már lejárt és vissza is küldték a pénzt
    Persze azóta se jött meg egy termék se

    És ez régen is így volt mikkor még 45nap volt a paypal nap limitje akkor szépen betartották ezt a időt, csak mióta 180napra fel lett emelve az eladók azt hiszik hogy hónapokat is várathatják a vevőket

    Tehát azok akik 60napos várakoztatásra buzdítják az embereket ugyan magyarázzák már meg hogy miért kellene 60napot várni hogy egyáltalán megnyissa az ember az ügyet(mert levelezés és egyéb és már 70napnál is jár)

    Persze ahol van nyomon követés az más dolog ott érdemesebb várni még rá pár napot

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák