Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Csaba_20_ #3593 üzenetére

    Mondjuk ezzel a részével az Aliennél is találkoztam, hogy ha az adott cucc nincs náluk, az istennek se képesek beszerezni, viszont hetekig mondják, hogy majd jövő héten. :(

    Iponnál meg eddig mindig meghozták másnapra, amiről azt mondták, hogy meglesz, és nincs is szó arról sehol, hogy a címükön szántech alaktrész üzlet lenne. Ez egy webáruház, és mint ilyen, el tudom fogadni, hogy nem árulnak ott helyben, ahol a személyes átvételi hely van, mert nem is ígértek ilyet. Az Alien viszont igen...

    mod: Mostanában még eboltból vásároltunk, utalvány beváltás miatt muszáj volt (máshol nem váltják be), de nagyon drukkolok, hogy minden jól működjön, mert tőlük nem várok sok jót garancia terén... :U Direkt olyan cuccot is vettünk (vinyó), amit ha más nem, a gyártó hajlandó lesz szervizelni, mert a kereskedőben nem bízhatunk ilyen téren.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Csaba_20_ #3593 üzenetére

    Két fajta "bolt" van. Az egyik az olcsó másnapra hozós. A másik ahol helyben is van cucc, de drágább. A másodikban jellemzően kisebb a választék is.
    Lássuk be a magyar vásárló árérzékeny és inkább vár egy napot. Persze ha hirtelen kell a cucc akkor érdekes a dolog.
    A szimpátia/unszimpátia nem csak a számtech boltos munkáját befojásolja szvsz.
    Amúgyis alulfizetett, alulképzett nagyrészük. Persze a főnök az olcsóbb munkaerőt választja, az hogy kicsit butább, kicsit érdesebb nem számit. De ez nem az eladó hibája. Hanem a főnőké, hogy fölvett egy alkalmatlan embert.

    Ariadne: eboltal rossz tapasztalatom nem volt. Igaz nem is gariztam még náluk. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák