Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz 313313 #14609 üzenetére

    A kereskedő oldaláról én is megvizsgáltam korábban a kérdést, de én két másik vetületét néztem meg.

    1. Mi bizonyítja, hogy nem a vásárló törte el felhelyezés közben? Nos nagyon bénának kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen edzett üveget olyan erővel helyezzen fel valaki hogy ott lepattan.

    2. Csomagolás. Nagy ész nem kell hozzá, hogyha valami törékeny (a hagyományos fóliák nem azok), akkor azokat NEM papírborítékban küldje az eladó. Itt követte el az első hibát, a másodikat pedig ott, hogy nem látta ezt be azután sem, hogy lefényképeztem a csomagolást, amit mellékeltem az emailhez. Nyilvánvaló, hogy szállításnál nem a sofőr ölében fogják eljuttatni a PPP pontig, hanem jó eséllyel több más csomag lesz rajta, akár egészen nehéz dolgok is.

    3. A CDGalaxisból rendelni szoktam játékokat, mindig szabványos, biztonságos papírdobozban küldik.

    4. Az általad leírt dologhoz annyit, hogy lehet nála sérült, lehet már sérülten vette át, lehet szállításkor sérült, de engem mint vevőt, csak az érdekel, hogy én már sérülten vettem át, bokszolja le a szállítóval, a nagykerrel vagy írja le tanulópénznek, nem igazán zörget.

    Ha a 3K - ami nagyker ároon nyilván lényegesen kevesebb miatt rinyál - ekkor már éreztem, hogy mekkora is lehet a cég :D - akkor már csak azért is a fogyasztóvédelemhez fordulok, aztán meglátjuk mi lesz.

    Az email okiratnak számít, ezért sem telefonon, hanem emailben kommunikáltam velük, nálam minden megvan, hogy időben szóltam, és hogy megindokoltam miért is helyeztem fel. Egyébként az LG LEON-nál nincs Demó fólia.

Új hozzászólás Aktív témák