Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz vakablak93 #79826 üzenetére

    Egyet értek, RTX 3050 Ti , azért egy 2060 szint (gpu bench) adatai szerint legalábbis. FHD/60-ig bőven elég lesz. Ameddig a gari tart mindenképp. Barátnőmmel játszunk: Diablo, COH, Valheim, New World, WOT röhögve. Aki maxed out boy természetes másképp látja. De ebben a tartományban nem hiszem, hogy gondot okozna az A17-nek bármi is jelenleg. :F

    Én gyönyörűen be tudom konfigolni FHD/60-ra 24/7 eddig bármit amit feltettem, természetesen kompromisszumokkal. Ami ebből az egészből kimaradt.
    Kompromisszumok. :U

    Aztán lehet, hogy írtok egy játékot, hogy tegyem fel, és össze fossa magát :DDD
    Smithy87: Pontosan, komolyabb címekhez Series X, natív 4k. Nem esek kétségbe.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

  • FőDudu

    addikt

    válasz vakablak93 #79826 üzenetére

    Azt azonban nem art tisztazni, hogy a hulladek, muanyag hazas gepek valoszinuleg nem birnak ki 4 ev napi hasznalatot. Legalabbis nagy a valoszinusege, hogy az olcso muanyagbol keszult gepek haza nem ilyen jellegu igenybe vetelre van tervezve. Zsanernal torik, mashol kopik, nehez megtippelni melyik birja majd az igenybe vetelt.

    Udito szinfolt a Dell 5515 (vagy 5511) ami eleg robosztusnak tunik - csak a kijelzoje nem egy vilagbajnok.

    Azaz jol meg kell nezni mit vasarol hosszu tavu hasznalat celjabol.
    Lehet 10-20e Ft a valaszto vonal a minoseg es a gane kozott.

    Persze en IBM/Lenovo vonalon kezdtem (uzleti gepekkel), aztan alu Macbook pro, majd ezutan jott a Razer. Nincs is ahhoz hasonlo gep. A mart aluminium haz az mas kategoria.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák