Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz RM007 #64754 üzenetére

    Ezzel kiszűrhető az NVIDIA hibás telepítése, csak azért mondtam.

    ---
    Az, hogy csíkoz startnál már sokkal aggasztóbb, de a gyári windows driver miatt szívtam fogam sokat, anno, az ilyen anomáliái miatt, Ha DDU + Rendszergazdai install után sem megy normális a kártya, és kizártuk a Windows-t mint, hibaforrást, akkor még mindig ott lehet, hogy a SSD/HDD még lecsekkolnám, ha az is rendben akkor a lekézenfekvőbb lesz a valós az, hogy döglődik 106-os. (Megj.: UAC pl.: Nagyon szeret belevauvau-zni a telepítésbe... első dolgom pshell-ből kinyomni off-ra.), Windows Update is tudd olyanokat előidézni egyeseknél, hogy 10év tapasztalattal is fogom a fejemet :K . (Itt ugya freshinstall van)

    Nekem van egy debug mechanizmus amit követni szoktam, ritkán jutok el a fő hardverig.
    Driver (javítható) -> Beállítás (javítható) -> Windows (javítható) -> Cserélhető hardver (javítható) -> Fő Hardver

    Régi iskola híve vagyok, windows install, net kihúz, feldriverez, beállítom, net bedug, belép fiókba, újraindít. Hibák 99.9% nálam sosem jelentkezett. Bebuggolt fiók, szétment driverek, kesze kusza engedélyek, és társai.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák