Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    válasz formula01 #19380 üzenetére

    igen, láttam, visszaolvastam :) nem dicsekvésképp, de amit kaptam a laptopszalontól 270ért az Aspire VX5-öt, nekem maximálisan tökéletes.
    Webfejlesztő vagyok, netbeans-t használok, eszi a memóriát, szóval a 8 helyett azért majd még rakatok bele +8-at, meg egy ssd-t, mert az i3-as procis fujitsu A544-em mérföldekkel durvább betöltési időben...játékok terén persze nem :)
    Nade: kevesebbért el lettem hajtva a "milyen laptopot vegyek" topicból, szerencseére többszöri próbálkozás után már ide, és itt lett meg a végleges választás a gépre (kb fél nap alatt, persze utána jártam én is, hogy mit - hogy - merre, nem csak itt kérdezősködtem, fejjel a falnak alapon). Amit kaptam ennyi pénzért, azzal maximálisan elégedett is vagyok, persze mindig lehetne több, de ha ennyi volt a keret, akkor ennyi pénzért ezt kaptam...de mint írtam, előző csoportból, ugyanazokkal a feltételekkel rég elhajtottak ,hogy ennyi pénzért nem kapok gamer gépet, és kidobott pénz lenne,stb.

    Ez az írás nem workdontplaynek szánom, maximum annyiból, hogy tiszteletre méltó azon emberek igyekezete, akik hetek óta próbálnak segíteni, hogy a megfelelő gépet kaphasd. Meg a te kitartásod is tiszteletreméltó :D remélem azért lesz egy olyan gép, ami minden igényedet tisztességesen kielégíti.

Új hozzászólás Aktív témák