Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz Imre9211 #93555 üzenetére

    Amit kinéztél az nekem tökéletesen bejött, először én egy szimpla Lenovot vettem 5600h(6 mag)/RTX 3060, aztán egy Lenovo Pro-t, 5800h(8 mag)/RTX 3070. Az előbbi gép a jó ár/érték kategória, viszint 1080p ultra beállítások mellett, gyakran gyengélkedik és kifut a 6GB ramból, és nem tudja tartani a 60 fps-t, persze én gépigényes játékokkal játszom, bekapcsolt sugárkövetéssel: Resident Evil sorozat, Cyberpunk, Battlefield 2042 stb. (az ilyen 200-500 fps el futó, Doom, CS:GO, LOL, Warcraft, ezekhez felesleges az erős gép)szóval oda kell a kakaó és a Pro itt sokkal erősebb, sőt QHD felbontás mellett sem esik nagyon 60 fps alá. Viszont a minőség kérdése már problémás, ugye ACER, Lenovo, MSI, ezeknél a gyártóknál az olcsóbb gépeknél csoda ha nem romlik el valami, tulajdonképpen a Pro verziótól elvárható lett volna a "minőségesebben összerakott cucc" sokkal jobb a hűtése, mégis az volt gyárilag hibás. A kisebbik Lenovo gépemben elszállt a Wifi kártya, de nem gond mert ugye cserélhető, a Pro gyárilag alaplaphibás volt és 2 hónapon belül, minden figyelmeztetés nélkül feketére leégett néhány kondi, az alaplap hátsó részén, de a Lenovo garancia háztól-házig van, magyarul, felhívod a TMX futárt és másnap már kopogtat az ajtódon és viszi a szervizbe a lapost, kb. 1,5 hét alatt kicserélték az egész alaplapot(nekem a monitor hátlapját is kicserélték, teljesen más lett a formája, de minek?), ismerősnél a touchpad szállt el néhány hónap alatt(5600h/RTX 3050), szóval ez még mindig egy ócó' márka, nem egy Dell, vagy HP, bár már elvileg mindeki sz*rt gyárt, csakhogy vigyék a népek. :F

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák